Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második gyerekkel nagyobb...

A második gyerekkel nagyobb hasatok volt? Nehezebben ment vissza?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első után sem ment vissza teljesen, a második nagy pocak még óriásibb lett, és végképp nem ment vissza. Most nagyjából olyan, mint első terhességnél kb. 6. hónapban. Esélytelen. Műteni kellene, de nem fogom megcsináltatni, örülök, hogy többé nem kell asztalra feküdnöm. Remélem ...
2021. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Kissebb volt, de a gyerek is szépen vissza is ment.
2021. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2 terhességem ikrekkel volt. Így nagyobb volt a hasam is. Kb ugyan anbyi idő alatt ment vissza
2021. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nagyobb volt a hasam és sajnos hiába fogytam le, a bőröm lötyög.
2021. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb volt a hasam, mindkettővel sokat hiztam és csak odafigyeléssel tudtam megszabadulni a plusz kilóktól, de szépen visszahùzódott a hasam.
2021. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kisebb volt es kb 1 het alatt le is ment. Szerencsés vagyok, anyukámon a 3 gyerek sem látszik.
2021. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyobb. Egy éve szültem és eléggé lóg a bőr sajnos.

Az elsőnél ilyenkor már sokkal kisebb volt a hasam.

Ugyanannyit híztam mindkettőnél de most sokkal nehezebben megy le. Már 18 kg lement. 6 kg vam rajtam. Nagyon megállt most a fogyás.

2021. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
sok test edzés meg diétázás sport,genetika miatt hasadl ejeb megy sokára vagy hamar.has nagyob másodikal nem törvényszerü
2021. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A masodiknal látványosan kisebb volt a hasam, de a baba is picike volt. Nem is hiztam annyit, mint az első terhessegnel. Szerintem ugyanannyi idő alatt ment vissza, de már nem annyira feszes és lapos mint gyerekek előtt.. És persze striás is...
2021. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!