Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek fontos tudni a...

Szerintetek fontos tudni a baba nemét? Miért akartátok/nem akartátok?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 09:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk könnyebb volt úgy kötődni hozzá, hogy tudtuk a nemét, és kitalálhattuk a végleges nevét.
2021. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
ha nem tudod akkor legalább nem piszkálnak a nagyszülők, hogy mikor lesz már kistesó, mert ők akarnak egy kislányt is
2021. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Az elsőnél szerettük volna,nem is tudom miért,mert igazából mindegy volt. Ha lesz második én kifejezetten kérni fogom,hogy ne mondják meg. A férjemnek nem tetszik a dolog,de majd füllentek,hogy nem mutatja magát. Nekem az lenne csak igazán meglepi,ha születéskor derülne ki. :)
2021. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem volt fontos, csak kíváncsiak voltunk.
2021. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Én lánynak éreztem, úgy gondoltam rá a kezdetektől. Zavart, amikor a férjem fiú neveken kezdett gondolkozni, olyan életidegen volt. A 13. héten derült ki, hogy kislány, nekem olyan mély megnyugvást adott, hogy a megérzéseim jók és tök jó elképzelni, hogy lesz egy kis rózsaszín vattapamacsom, akinek majd lehet frizurát csinálni, csajos ruhákat venni, stb. Egyszerűen csak jobban bele tudom élni magam úgy, hogy már nincs kétség.
2021. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Első baba, annyira kíváncsiak voltunk, hogy nem bírtuk ki, bár tényleg mindegy volt, csak egészséges legyen. Jelenleg nem tudom elképzelni, hogy esetleges következő babá(k)nál máshogy járjunk el - hiába mindegy, ha szeretné mutatni magát, akkor nem bírnám ki, hogy ne tudjam.
2021. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk nem volt fontos tudni, de a rokonoknak annál inkább. Aztán addig-addig nyaggattak, hogy már mi is kíváncsiak lettünk. Másodiknál már jobban érdekelt, főleg azért hogy le kell-e cserélni a ruhatárat vagy jó lesz a nagytesóé.
2021. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Mi nagyon kiváncsiak voltunk, alig vártuk, hogy kiderüljön a neme. Nem tudtam volna elképzelni úgy a várakozást, készülődést, hogy nem tudom a nemét.


#3: "A férjemnek nem tetszik a dolog,de majd füllentek,hogy nem mutatja magát."

Ez nagyon nem szép tőled. Én ezért pontoztalak le.

"Elmentek a bdös pcsába..." Meg ezért...... Sok kitartást kívánok hozzád a férjednek.

2021. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%

9

Köszi,hozzá még több kell. ;)

Vicc,hogy akinek nem mindegy milyen nemű,az a jó itt..

2021. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem fontos, hanem jó volt tudni. Nekünk. Elsőre is jobb volt úgy készülni, hogy tudtuk. Másodjára még jobb. És nem azért, mert konkrét nemre vágytunk: konkrétan mindkét nemből szerettünk volna egyet, a sorrend is mindegy volt.
2021. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!