Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kapott valaki HARMADIK oltast...

Kapott valaki HARMADIK oltast terhesen?

Figyelt kérdés

Két pfizer oltasom van, utolsó májusi. Fel szeretnem venni a, harmadikat de allitolag nem ajanlott terheseknek, valaki esetleg felvette?

Köszönöm, az oltasellenes, gyerekveszelyezteto kommenteket nem kérem, mindenki maga dönt ebben a kérdésben, nem kiseloadast kérnék hanem aki valóban felvette esetleg. Köszönöm.


2021. okt. 19. 17:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
15%
Rokonomnak egyáltalán nem javasolták még az elsőt sem, nemhogy a 3. oltást, mert vetélést okozhat! /gyszert is csak akkor vehetett be, hogyha az orvosa engedelyezte, csak vitamint!
2021. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Én is májusban kaptam meg a másodikat és én is most fontolgatom a harmadikat. Igazából lehet inkább majd a terhesség végén kérem. Nemrég nézettem ellenanyag szintet és nekem még magas.
2021. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2es igen, én is holnap nézetem, nyilván jobb lenne ha magas lenne 🙃
2021. okt. 19. 19:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég valószínű egyébként ennél az oltasnal hogy még magas lesz.

Kérdés, hogy milyen lesz mire szülni fogunk. Nekem meg azért sok van.

2021. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem is
2021. okt. 19. 19:33
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem januári a 2. oltásom, 2 Pfizer-t kaptam. Felvettem volna a 3.-at is, de minden ezzel kapcsolatos ajánlás az, hogy terhesen 3. oltást ne.

Ezzel én nem mentem, és nem megyek szembe, hiszen a gyerekemről van szó.

2021. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én kikértem a nőgyógyászom véleményét, azt mondta, hogy a jelenlegi állás szerint kismamáknak nem javasolják a harmadik oltás felvételét.
2021. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!
2021. okt. 19. 21:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy semmi konkrét oka nincs, hogy miért ne olthatnának terhesen harmadjára, csak a szokásos bürokrácia.
2021. okt. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Orvosom mondta hogy nen lehet kerni terhesen, bar szerinte nem okozna gondot.
2021. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!