Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez utalhat terhességre?...

Ez utalhat terhességre? Tapasztaltatok ilyesmiket?

Figyelt kérdés

3 nap van a nemvártig, nov. 12 volt az ovum lh teszt alapján.

ma szúrkál az alhasam, kicsit olyan, mintha "zsibbadna" 🤷 néhány pozícióban ülve, vagy pl. guggolva nyomódik a hasam, olyan mintha a telefont vagy valamit a combomon felejtettem volna guggolás előtt.

Holnapi teszt pozitívat mutatna már, ha ez a baba miatt van? sosem tapasztaltam még ilyesmiket, kicsit ijesztő 😱


2021. nov. 23. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez még csak PMS.
2021. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

sosem! voltak ilyesmi pms tüneteim közel 20 év alatt.

azok közé nekem a derékfájás, pattanások tartoznak, esetleg a szeméremajkak zsibogása, és újabban a mensi előtti 1-2 napos pecsételés

2021. nov. 23. 19:31
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Akkor terhes vagy. Úgyis ezt akarod hallani. Csak azt nem tudom akkor minek kérdezel.
2021. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem, nem azért írtam le a tapasztalataimat, hogy azt írd rá hogy ja bocs akkor igen terhes vagy. tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, nem ilyen reakcióra... különösen mivel sosem volt még ilyen velem.
2021. nov. 23. 19:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy sokan nagyon várják a babát. Én is, már 3 éve. De mi értelme találgatni, korán tesztelni?


Ha most 15-en leírják, hogy náluk babát jeleztek az általad leírt tünetek attól neked jobb lesz? Vagy csak a csalódásod lesz nagyobb, ha 3 nap múlva megjön?

2021. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez miért gond neked, ha én örömmel olvasom mások tapasztalatait arról, hogy valóban babát jelentettek nekik, vagy csak fura pms tünet volt, amit addig még nem tapasztaltak? igen, lehet ad egy kis reményt, esetleg biztat arra hogy korábban teszteljek, de ha negatív lenne a teszt vagy megjönne sem lennék csalódott, az azt jelenti, hogy nincs még itt az ideje.
2021. nov. 23. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy sosem volt még PMS tüneted, nem jelenti azt, hogy sosem nem is lesz...

Nem, semmi ilyet nem tapasztaltam, amikor terhes lettem.

Teljesen felesleges holnap tesztelned, elég lesz 3 nap múlva, ha nem jön meg az esedékes dátumon.

2021. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, volt nekem is hasonló, tesztelni 3 nap késés után teszteltem és pozitív lett.
2021. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor babát terveztünk, minden hónapban, amiben nem sikerült, volt olyan pms tünetem, amilyen korábban sosem. Mikor összejött, a szokásos pms tüneteim voltak csak.

Mindenkinél más ez igazából.

2021. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Nekem 5 nappal mensi előtt + lett a tesztem a 10dpon.
2021. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!