Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy babát várok?...

Létezik, hogy babát várok? Pozitív tesztek, de semmi tünet. Írjatok Nektek hogyan volt. Kb most lehetek 5 hetes.

Figyelt kérdés
Egy hónapja , hogy abba hagytam a gyógyszert ( fogamzás gátló 7 évig szedtem ),nem jött meg a menstruációm időben, teszteltem, két alkalommal is mind a két teszt különböző volt és este is pozitív lett és első reggeli tesztelésre is, de nem érzek semmit, nem szédülök, nincs hányingerem, ételundorom. Lehetek terhes?PCOS - em van a dokik szerint nehezen eshettem volna csak teherbe.
2010. szept. 5. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tünetek nélkül is lehetsz terhes. Pláne, ha pozitív a teszt.

Én pont 5 hetesen teszteltem pozitívat, de semmi különöset nem éreztem. Aztán jött a fáradtság, meg a mellfeszülés, az émelygés. De kb. a 8. héten lettek erőteljesebbek a tüneteim, onnantól kezdve hánytam is, kb. a 13. hétig.

2010. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Az, hogy nincs jel, nem jelent semmit. Menj el orvoshoz, az a biztos! Jelen pillanatban én sem tudom, hogy az vagyok-e...Egyre erősebb csík a tesztnél, de pénteken a doki még csak 12mm-es nyálkahártyát látott. Lehet, hogy megjön, lehet, hogy nem.
2010. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem voltak tüneteim, teszteltem mert nem jött meg egy hèttel később sem, és pozitív lett, rá 1 hétre mentem dokihoz, és hát igen, terhes lettem.

Egyszer nem hánytam, nem émelyegtem nem szédültem, nem feszültek a melleim, semmi tünetek nem volt. Kívànós is csak 6-7 hónapos terhesen lettem.

Nem mindenkinél vannak tünetek!

Gratulálok!

2010. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elég izgalmas a dolog.Csütörtökön megyek dokihoz, nekem az első tesztelés is már egyértelmű volt, csak a kérdés csak megvan az emberben, mert hallottam kémiai terhességről is már.
2010. szept. 5. 12:13
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most próbálok olvasgatni utána a dolgoknak, mert szeretnék felkészült lenni majd.

Nem tudjátok gyednek mi a mostani feltétele?

2010. szept. 5. 12:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél a 6. hét betöltése után jelentkeztek a tünetek. De akkor aztán brutálisan, 16-18. hétig folyamatosan hánytam. Úgyhogy igen, simán lehetsz terhes, a tünetek még jöhetnek pár nap múlva is!
2010. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
csütörtökön megyek orvoshoz, mindenképpen írok, de én nekem pcos- em van ez kicsit bonyolit az életemen.
2010. szept. 5. 12:51
 8/14 A kérdező kommentje:
Hajfestésről, sminkről, mit gondoltok?Mit változtattatok terhesség alatt? Mire figyeltetek oda fokozottabban?
2010. szept. 5. 13:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Smink nem árthat, a hajfestésnél meg arra kell figyelni, hogy jól szellőzzön a helység, ahol fested/festeted a hajadat.
2010. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pont két hónapja meliroztam be a hajam, és azt szereztném egy szinűtre fetetni, mert azt nem kell sokszor festetni, mint a melirt, remélem nem árt a babának.
2010. szept. 5. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!