Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a terhesség elején barnázo...

Aki a terhesség elején barnázott, milyen más tünet előzte meg a pozitív tesztet?

Figyelt kérdés
Volt valamilyen rendhagyó esemény (hasfájdogálás stb.), esetleg a hőgörbén valamilyen eltérés...
2009. máj. 21. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidegrázás, álmosság, hő:37,2 és igen, mindjárt megjön érzés.
2009. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én véreztem, olyan volt mintha meglenne, csak éppen nagyon kis mennyiségben. és persze két hónapig volt a "mindjárt megjön" érzés. nem gondoltam hogy terhes vagyok, hogy kizárjam, vettem egy tesztet. és most 25hetes vagyok:)
2009. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia, hasszurka volt, semmi más, csak én nem számítottam rá (mármint a terhességre)

üdv 24 hetes km

2009. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mielött meg szokott jönni elötte két napig szokott fájni a bal mellem,de nem nagyon,na akkor rettenetesen fájt mindkettö.az első pár nap nem volt feltünö mert ugye máskor is szokott ugyebár elötte fájni,aztán mikor már vagy másfél hetet késett vettem egy tesztet-azért olyan soká mert már 2* volt rossz tesztünk év elején.na akkor erös pozitiv tesztem lett,rá pár napra barnáztam egy kicsit,de semmi tünetem nem jött azon kivül h fájt a mellem ugyebár.már 26+6 hetes terhes vagyok
2009. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindjártmegjön-érzés, iszonyú mellfájás és feszülés, álmosság, és néha szédülés, amit akkor még nem tudtam hova rakni...
2009. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!