Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hétig tartanátok...

Hanyadik hétig tartanátok nagy esküvőt?

Figyelt kérdés
Ha minden rendben lenne a terhességeddel. Meddig vállalnál be egy hajnalig tartó, pörgős lagzit?
2021. nov. 25. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem nagyon lehet egy terhességet így megtervezni. Az első terhességem alatt sok mindent bevállaltam, utazásokat is, aztán a terhesség mindent keresztül húzott. Sokkal tovább hánytam, mint azt "szokás" utána pedig terhességi cukorbetegség alakult ki, ami miatt élvezhetetlen volt lényegében egy egyszerű étterembe járás is. Nagy esküvőt emiatt nem terveznék, mert se hányva se szigorú diétával nem élveztem volna és ezeket nem tudtam előre
2021. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Egy hajnalig tartó lagzit? Legfeljebb a közepe felé, a hányáson és aluszékonyságon túl, nagy pocakon innen.
2021. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem mennék férjhez terhesen
2021. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha minden rendben a terhességel ,akkor akármikor
2021. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Barátnőm 6 hónapos terhes volt, mi kicsit aggódtunk, de ő tökre energikusan probléma nélkül csinálta végig az esküvőt.

Amikor én voltam olyan 25.hét körül, olyan borzasztó fájdalmaim voltak, folyamat szédültem, hánytam, hogy például én nem bírtam volna.

Szóval teljesem emberfüggő.

2021. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
7 hónapos terhesen volt az esküvőnk, nem volt semmi gond.
2021. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Én két éve 15 hetesen voltam esküvőn,de szenvedés volt!Sehogy nem volt kényelmes,konkrétan ülni nem tudtam.Ebből kiindulva,max.10 hétig.Igaz már férjnél vagyok!😁
2021. nov. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Mivel nekem a lagzink életem legnagyobb bulija volt és mindig is így szeretném, ezért nem vállalnám be terhesen. De ha nem lett volna nagy buli, akkor sem. 4 gyerekem van, úgyhogy az a tapasztalatom, hogy ez számonra igen megterhelő lenne a terhesség bármely szakaszában (azért csak te vagy egész nap a középpontban, pörögnöd kell, mindig van mit tenni), de biztos van olyan, aki simán bírná, nem vagyunk egyformák.
2021. nov. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

15 hetes terhes vagyok, de eddig a hátam közepére nem hiányzott volna. Állandó hányinger, émelygés, sokszor szédülés. Rengeteget pihentem, feküdtem. A hormon bomba miatt semmi kedvem nem volt emberekhez. Szóval nehéz ezt így megmondani. Én talán most kezdem picit emberibben érezni magam, valakinek meg az egész terhessége tünetmentesen lemegy.

Az esküvőnk nem terhesen is nagy izgalommal és sok fáradtsággal telt (de megérte), nem tudom mi lenne, ha ezt most kéne lenyomni. Így utólag azt mondom egyáltalán nem vállalnám terhesen, de tudom, hogy aki mégcsak most készül rá és közbejön a baba, vélhetően teljesen máshogy gondolkozik.

2021. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8. hónap lenne az utolsó terhes esküvőhőt azaz max 37.hétig
2021. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!