Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig tudtatok...

Hányadik hétig tudtatok hanyatt feküdni?

Figyelt kérdés
Mikor nyomott már úgy a baba, hogy fullasztó érzés volt és jobb volt oldalt feküdni?
2021. nov. 14. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Minden trimeszterben volt ilyen időszak, de a 35. héttől érzem állandóan.
2021. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
41 hetesen is simán feküdtem hanyatt, nem nyomtak. 🤷🏼‍♀️
2021. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést kérek, nem akarom megbántani a lepontozó delikvenseket, de 37 hetes vagyok, és még mindig gond nélkül tudok háton feküdni. Nem nyom a baba, csak nagyon ritkán van kissé fullasztó érzésem tőle. Eddig talán 2x fordult elő. Más miatt elkezdtem 2 hónapja reflux párnán aludni, a hernyó alakú szoptatós párnát pedig a térdeim alá teszem. Így a derekam sem fáj hanyattfekvés közben.
2021. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hanyatt tudtam feküdni, de alapból mindig oldalfekvős voltam, így úgy aludtam. Viszont bal oldalon nem tudtam feküdni, mert az kellemetlen volt, olykor fájt. Ha még is, akkor meg a felkelés volt brutál. De ez is inkább a finisben.(Szüléskor mondták, hogy feküdjek a bal oldalamra...hát olyan fájdalmat még nem éreztem, nem is sikerült.)
2021. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Soha

Hason alvo vagyok, ha atfordulnek is felebrednek

Twrhesen amolyan felig hason felig oldalt aludtam mikor nagy volt mar a hasam

Reggelre minsig felre allt vicces volt 😁

2021. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező aludj azon az oldalon,amelyiken kényelemes amelyiken tudsz.baba jelez,ha valamelyik fekvés pozod nem tetszik
2021. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

27. hétben vagyok, egyelőre kényelmesen alszom szerencsére, amit nem is értek, az első kettővel szenvedtem. Pont ezért is kérdeztem, hogy másoknál mi a tapasztalat, valóban létezik, hogy még akár háton is tudok feküdni ennyi idősen? De akkor úgy látszik nagyon változó.

2021. nov. 15. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!