Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvárt napi pozitív teszt...

Nemvárt napi pozitív teszt után használtatok még eü betétet? Meddig?

Figyelt kérdés
Pozi a tesztem, de nem akarok úgy járni hogy ha mégsem marad meg, akkor elönt a vér a melóhelyen... ti használtatok szárnyas betétet? meddig?
2021. nov. 30. 06:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne használhatnál, ki tiltja meg?

Nem is értem a kérdést...

Meddig? Ameddig akarod. Ezzel az erővel akkor akár a 12. hét végéig is, tekintve hogy a statisztikák szerint addig magasabb a vetélés aránya.


Figyelj, azt csináld, amit te érzel jónak, amitől te érzed kényelmesen, biztonságban magad. Teljesen mindegy ennél a kérdésnél, hogy más mit és hogy csináld.

2021. nov. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam végig volt betét meg a többi, amit mindig is vittem magammal, hogy sose járjak úgy, hogy megjön, de nincs. Annyi helyet nem foglal a táskádban, hogy útban legyen. Vidd magaddal, ha megjön akkor meg bemész vécére és megoldod. Addig egy tisztasági is elég, azért annyit kibír az is, hogy bemenj a mosdóba.
2021. nov. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztasági betétről meg nem hallottál?Csak kérdezem
2021. nov. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vastagabb fajta tisztasági betétet használtam, de csak mert terhesség alatt végig abnormálisan sok volt a fehér folyásom.

Egyebként ha pecsetelsz, arra elég a tisztasági. Ha neadjiste' elvetélnél, akkor azt a vérzést még az eü betét se fogja fel, és abban a pillanatban nem az összevérzett gatyád lenne a legnagyobb probléma.

2021. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem raktam be semmit, csak volt nálam megfelelő kellék minden eshetőségre. Az első korai vetélésemre gondoltam, akkor egy "szép" reggelen ugyanúgy megjött még otthon, miután reggel felkeltem, mint bármikor máskor. Másodjára nem történt semmi ilyesmi, de az első hetekben rohantam a wc-re minden órában, mert úgy éreztem, hogy na most jött meg. Szóval mindenesetre legyen nálad, de én nem használnám a semmire. Mégis csak egészségesebb egy jól szellőző pamut fehérnemű :)
2021. nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a mai napig van betét. Előző terhessegem során eltettem hogy ah, ugysem lesz rá szuksegem, pár nap múlva elveteltem, azóta már csak babonabol is hordok magammal 20 hetesen is. Szerencsére a kicsi fiunk makk egeszseges odabent😊
2021. nov. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod,hogy nem lehet betétet használni?Egész terhességem alatt betétet használtam,mert folyásaim voltak.Azzal kárt nem teszel.
2021. nov. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ismerem a tisztasági betétet, használom is, köszi :) viszont ha megjön, nekem az nem elég, kell az eü betét. csak erről még sosem hallottam, kíváncsi voltam más hogy csinálja. a "késés" utáni pár napban volt mindjárt megjön érzésem, szaladgaltam a wcre miatta... itthon nem, de munkában, városban inkább használok eü betétet, nem tudok mindig mosdóba menni ha úgy érzem valami van...

2021. nov. 30. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!