Ha progreszteron krèmet hasznàltam pozitìv ovulàciòs teszt napjàn,akkor az megakadàlyozza a tüszőrepedèst? A többi lent!

Figyelt kérdés
Sajnos elèggè megszivattam magamat, mert azt hittem,hogy màr volt ovulàciòm ès 1 pumpa nyomàsnyi(20mg-ot tartalmaz egy nyomàs)krèmet felkentem a 17.ciklusnapomon,vagyis tegnap.(Àltalàban 13. vagy 14. Ciklusnapon szokott lenni az ovu 27 napos ciklus mellett)De mivel este tènyleg nagy mennyisègű fehèr krèmes nyàkom volt ès èreztem szurkàlàsokat a petefèszkemnèl,ìgy gondoltam ràtesztelek ès nagyon erős pozitìv jött ki.Azèrt is gondoltam,hogy meg volt màr az ovulàciò,mert màr előtte teszteltem ès volt,hogy erősödött a csìk,aztàn megint halvànyodott,de ennyire erős mèg sosem volt a csìk ,mint tegnap.Szòval szerintetek az az egy nyomàsnyi megakadàlyozhatja a tüszőrepedèst? Előre is köszönöm a vàlaszokat!

#tüszőrepedés #ovuláció #Progreszteron krèm
2021. máj. 5. 15:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Ma is erős pozitìvat teszteltem.Remèlem meg fog repedni😕
2021. máj. 5. 18:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Homerozol is? Szerintem az az adag nem szamit, de biztosra nem tudom en se. Szerintem attol meg meg fog repedni.
2021. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos szinte sosem tudtam 8 òrat egyhuzamban aludni,ìgy sosem mutatott pontos eredmènyt,ezèrt inkàbb a nyàkomat nèztem ès a szùrò èrzèsre hagyatkoztam a petefèszkemnèl plussz ovu teszt.A progreszteron krèmet is azèrt kezdtem el hasznàlni,mert tavaly nyàron volt egy művi befejezèsem 5 hònapos terhesen(születèsi rendellenessèg miatt) ès bezavart a hormonjaimba egy picit.Barnàzàs menstruàciò előtt pàr nappal,ès elèg fàjdalmas is volt ès le is rövidült a ciklusom 27 napra,de nèhànyszor volt ,hogy 25 re is.Kèmiai terhessègem is volt februàrban,ùgyhogy elèggè kivagyok,mert attòl tartok,hogy valami baj van velem ès ezèrt sem jön ùgy a baba,ahogy kène.De köszönöm szèpen a vàlaszodat :)
2021. máj. 6. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!