Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, milyen nadragotok...

Kismamák, milyen nadragotok van télre?

Figyelt kérdés
Tudnátok tippeket adni? A farmert nem szeretem mert nekem túl merev, a sima leggings hideg lesz még harisnyaval is. A bélelt, ilyen belül szőrös leggingsektol rosszul vagyok. Tudom nehéz 😂 Terhessegem előtt ilyen vastagabb pamut fekete gumis dereku nacikat hordtam de ma már, ahol lehet kapni, pl ujpesti áruház, mind műanyag, nem pamut. Amit szeretek az a jeggings, treggings, egyet vettem h&m, nagyon szeretem de az is vekony, esetleg tudtok valahol ilyesmit ami nem 20.000ft? Köszönöm.
2021. nov. 30. 09:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
(ja és a rendelest kihagynam mert szeretem felprobalni jo e amit veszek)
2021. nov. 30. 09:54
 2/13 anonim ***** válasza:

H&M,Lidl és az Aldi,Dm,turkálók és kinai ruha üzletek, Facebookon vannak csoportok ahol elado kismama ruhák vannak.


[link]

2021. nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, a cikk hasznos, de sajnos én eddig akárhány turkaloban voltam, kismama részleg egyáltalán nem volt, a kínai ruha boltban meg muanyaot arulnak nem pamutot.
2021. nov. 30. 10:09
 4/13 A kérdező kommentje:
Dm-ben kismama ruha?
2021. nov. 30. 10:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Háát igazából minden létező opciót leírtál, és egyiket sem szereted, így sajna nehéz lesz😅 én kismama farmert hordok főként, jó, mert így télen tök hasznos, hogy pluszban védi a derekat és a vesét. Ha kicsit jobb az idő, bélelt kismama harisnyát pulcsiruhával. Az előző válaszoló viszont jó tippeket írt, hol érdemes körülnézni, ahol jó dolgokat tudsz kifogni. 😊

Most a héten lesznek egyébként vagy az Aldiban vagy a Lidlben (nem akarok hülyeséget mondani) kismama cuccok. Leggings meg harisnya tuti, de nézz körül!

2021. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5-ős vagyok, én a dmben mèg nem találkoztam kismama ruhával.
2021. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt hordom, nagyon jó meleg és nagyon kényelmes.

2021. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kismamafarmer nem merev a dereka gumis, tehát olyan, mint egy jeggings. Nekem a H&M-ből van 2 db., nagyon kényelmesek. Otthonra leggings, de kint már megfagynék benne, esetleg kötött vastag ruhával hordanám.
2021. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7es,nem nyitja meg😔 milyen néven tudnék rakeresni? Köszönöm!!


Igen, tudom hogy nagyjából mindent kilottem😂😂😂 irtam is hogy nem lesz egyszerű 😂😂😂 probaltam már kismama farmert h&m de lehet teszek még egy próbát, végülis amit vettem ott kismama jeggings az is elsőre kicsinek tűnt labam között aztán pár óra hordas utan hihetetlen kényelmes lett, köszi!! Csak ismerem magam, anno is megvettem mindent, aztán sose hordtam és dobaltam ki a pénzt az ablakon..

2021. nov. 30. 10:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a H&M-ből van kismama farmerom. Én csak egyre ruháztam be ugyan :D de annak nem csak a dereka gumis, hanem maga az anyaga is olyan jól nyúlik, hogy semmilyen mozgás közben nem kényelmetlen. Tény, hogy van olyan is, ami merev, csak kutatni kell kicsit hogy meglegyen a tökéletes :D
2021. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!