Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem 25.hetében járok...

Terhességem 25.hetében járok és tegnap óta rengeteg hüvelyi folyasom van. Van itthon hüvelyi ph merom ami normalisat mutat, viszont tényleg percek alatt “elazok”. Nem büdös, nem színes viszont aggódjak a mennyiség miatt? Menjek orvoshoz vele?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 11:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Teljesen normális (és egyébként rendkívül kellemetlen) terhességi tünet. Ameddig nem magzatvíz, vagy büdös, nagyon fura színű, véres, nem csíp, nem ég odalent addig nem kell aggódni. Használj tisztasági betétet a komfortérzet miatt. Az orvosnak említheted legközelebb, valószínűleg ajánl valami hüvelyflóra helyreállító készítményt, de nem igényel sürgős beavatkozást a helyzet.
2021. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen nem volt, de ha lett volna én megkérdeztem volna a dokit, biztos ami biztos.
2021. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Jelenleg kb az van nekem mint neked, 21. hét. Nem csíp nem büdös, viszont sok. Én elmentem vizelet tesztre és minden van benne aminek nem kéne, fehérje tonnaszám,fehérvérsejt tonna, kristály,baktérium, leukocita, laphámsejt...ma hívom a háziorvosom. Nőgyógyász máris elrendelte a 24 órás gyűjtést a fehérje toxémia miatt. Ne ijedj meg ez cak az én példám de a sima ph mérés nem biztos h elég.
2021. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a folyásnak a vizelethez?
2021. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én 26 hetes vagyok, ugyanezt tapasztalom már egy ideje, jeleztem az orvosomnak, elküldött vizelet tenyésztésre, viszont az eredmények rendben vannak, így különösebb oka nincs.

Tisztasági betétet használok, többet nem tudok tenni.

2021. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

4!

A vizeletből nézik, hogy van-e pl fertozesed...

2021. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez van, holnap töltöm a 25.hetet, kedden voltam nőgyógyásznál, említettem neki, de a méhszáj ellenőrzéskor mondta is, hogy látja miről beszélek😂

Írt fel hüvelytablettát, ami 3 napos adag, de nem kell aggódni.

2021. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
4es, pontosan,amit 6os írt, meg mint látod pl 5ös is, ilyenkor vizelet tenyésztést kérnek, de amúgy én eleve mentem a 2. trimeszteri laboromra.
2021. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
6. Hüvelyi fertőzést nem vizeletből néznek hanem hüvelykenetből. Az h neked a vizeleted is mindennel tele volt nem függ össze. Hacsak a folyásod nem szennyezte a vizelet mintát.
2021. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2%

9!

Kicsit össze vagy keveredve, az Én vizeletem tiszta volt, nem volt tele 'mindennel' :D


Nem tudom Te merre laksz, hogy nálatok kenetet vesznek ehhez, szerencsére Én ezek szerint 'modern' kórházba járok, mert a vizelet is bőven elég ehhez :)

2021. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!