Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek az egész...

Volt valakinek az egész terhessége alatt nagy mennyiségű vizes, fehéres folyása? Nekem 16 héttől van most 34 hetes vagyok de még több mint eddig. Elég kellemetlen.

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elejétől, volt ,hogy azt hittem magzatvíz szivárog és bementem a kórházba de nem az volt, hanem a vizes folyás, most is az van, fogalmam sincs honnan fogom tudni, hogy nem a magzatvíz szivárog:) 39.hkm
2012. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Mar az elejetol nagyon sok volt nekem is. Volt hogy en is azt hittem magzatviz szivarog. Most igy a vegefele is rengeteg van, volt hogy szinte elontott.


36 hkm

2012. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a terhesség elején járok, de már most nekem is ez van.
2012. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj miatta, tudom elég kellemetlen! Én még csak 9hetes múltam de már nekem is bő vizes/fehér folyásom van.

Az orvos azt mondta teljesen normális mert ilyenkor megváltozik a hüvelyváladék!


Üdv, N. kismami

2012. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!