Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az rendben van hogyha szóvá...

Az rendben van hogyha szóvá teszi hogy nem hozzá járok magánrendelésre?

Figyelt kérdés

Szültem már egy gyermeket kb. fél éve. Ahhoz hogy szülhessek abban a kórházban ahol szerettem volna kellett onnan egy doki így gyorsan kerestem egyet aki még tizen négy hetes terhesen elvállalt. Ő csinálta a terhesgondozásom(30 000 Ft-ért / alkalom) majd utána a szülésre is bejött mivel rengetegen szültek és nem volt elég orvos. Hozzámentem vissza hat hetes kontrolra ahol nyilván tartotta a markát, illetve ugyanúgy elkérte azt a díjat is amit el szokott. Amúgy végig egy bunkó volt velem bár szakmailag rendben volt.

Most úgy alakult hogy sajnos Van egy nem kívánt terhességem. És totál véletlenül az állami szektoron keresztül hozzá kerültem kivizsgálásra, És ő fogja csinálni a műtétemet is. Én már láttam az ajtón a nevét meg nyilván megismertem de őneki fogalma se volt hogy honnan ismer engem. Majd amikor mondtam neki hogy nála szültem a gyerekem fél éve illetve ő csinálta a terhesgondozásomat végig,

Akkor utána teljesen kiborult hogy én hogy gondoltam hogy nem hozzámegyek terhesség megállapításra a magánrendelőjébe. Végig vizsgálat alatt nyomta nekem ezt hogy kinél voltam és miért máshol voltam. Nagyon nagyon kellemetlenül éreztem magam és mondtam neki hogy most nem akartam erre ennyi pénzt áldozni. Mire pokerface lett és kb. nem válaszolt semmire, A végén annyit mondott hogy akkor még találkozunk a műtéten. Viszont így rettegek hogy ő fog műteni… ti mit tennétek a helyemben? Vagy ne is érdekeljen ez az egész ez így normális ahogy viselkedett?



2021. dec. 8. 08:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, 30 ezer egy alkalomért?????? És még így is áll hozzád????

Igazán pénzéhes dokit fogtál ki...

2021. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért ez kicsit durva, ilyen bunkó orvost, nem is értem miért vittél neki ajándékokat? Engem egyből felismert az orvosom, mivel első terhességem sajnos misseb ab-el végződött, rá 4 hónapra mentem újra nála pozitív teszttel és tudta ki vagyok. Pedig sosem vittem még ajándékot neki, talán majd a végén fogok, de nem érzem ezt kötelességnek.

Szerintem kérj másik orvost, biztos lehet.

2021. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Holnap próbálok intézkedni… :(

2021. dec. 8. 20:44
 14/16 anonim ***** válasza:
69%

"...de őneki fogalma se volt hogy honnan ismer engem. Majd amikor mondtam neki hogy..."


"...mondta, hogy ismerős vagyok neki, és hol találkoztunk. Most erre mit mondtam volna?"


Vállat vonsz és azt mondod, nem tudod.

Ha akkor is tudtad, hogy bunkó, kár volt előhoznod ezt előtte.

2021. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem ez tök lényegtelen, le esett volna neki előbb utóbb, akkor meg még kínosabb a szitu… szerintem.

Eltudtam intézni szerencsére, hogy ne találkozzunk többet. Felkerestem a betegjogi képviselőt és segített.

2021. dec. 9. 13:37
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Okos dolog volt hogy betegjogi képviselőhöz fordultál. Örülök hogy megszabadultál ettől a haszonleső baromtól aki orvosnak vallja magát.
2021. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!