Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az rendben van hogyha szóvá...

Az rendben van hogyha szóvá teszi hogy nem hozzá járok magánrendelésre?

Figyelt kérdés

Szültem már egy gyermeket kb. fél éve. Ahhoz hogy szülhessek abban a kórházban ahol szerettem volna kellett onnan egy doki így gyorsan kerestem egyet aki még tizen négy hetes terhesen elvállalt. Ő csinálta a terhesgondozásom(30 000 Ft-ért / alkalom) majd utána a szülésre is bejött mivel rengetegen szültek és nem volt elég orvos. Hozzámentem vissza hat hetes kontrolra ahol nyilván tartotta a markát, illetve ugyanúgy elkérte azt a díjat is amit el szokott. Amúgy végig egy bunkó volt velem bár szakmailag rendben volt.

Most úgy alakult hogy sajnos Van egy nem kívánt terhességem. És totál véletlenül az állami szektoron keresztül hozzá kerültem kivizsgálásra, És ő fogja csinálni a műtétemet is. Én már láttam az ajtón a nevét meg nyilván megismertem de őneki fogalma se volt hogy honnan ismer engem. Majd amikor mondtam neki hogy nála szültem a gyerekem fél éve illetve ő csinálta a terhesgondozásomat végig,

Akkor utána teljesen kiborult hogy én hogy gondoltam hogy nem hozzámegyek terhesség megállapításra a magánrendelőjébe. Végig vizsgálat alatt nyomta nekem ezt hogy kinél voltam és miért máshol voltam. Nagyon nagyon kellemetlenül éreztem magam és mondtam neki hogy most nem akartam erre ennyi pénzt áldozni. Mire pokerface lett és kb. nem válaszolt semmire, A végén annyit mondott hogy akkor még találkozunk a műtéten. Viszont így rettegek hogy ő fog műteni… ti mit tennétek a helyemben? Vagy ne is érdekeljen ez az egész ez így normális ahogy viselkedett?



2021. dec. 8. 08:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy én úgy érzem hogy mindig nagyon normális voltam vele. Többször is vittem a terhesgondozás sokra ajándékcsomagot és három négy hetente hívott be ezért az összegért…
2021. dec. 8. 08:22
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem álltál ki magadért?

"Doktorúr! Ön még csak meg sem ismert! A stílusa minősíthetetlen volt a múltkor, ezért nem szándékoztam fizetni a magánrendelésre."

2021. dec. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha már korábban is bunkó volt, akkor nem kellett volna felvilágosítani, hogy hozzá jártál és nála szültél. Van mikor jobb csendben maradni.
2021. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nincs rendben h szóvá teszi, nem puszipajtasok vagytok, nem tartozol neki magyarázattal.

A 30/alkalom plusz ha jól értem nem volt fogadott csak terhesgondozásra jártál és úgy tartotta a markát netto pofátlanság.


Most hogy szülhetsz amúgy ugyanott, ha terhesgondozásra nem magánba jársz?


Én beszélnék szerintem valakivel, bárkivel, engedélyt kérnék akár az osztályvezetőtől, hogy mas végezze a műtétet

2021. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nincs rendben. Az más dolog, hogy elszomorító, hogy az ember lánya azt gondolja ajándék csomagokat kell vinni az orvosnak, hogy ellássa és kételkedik abban, hogy el kell-e viselnie egy paraszt orvos személyeskedő megjegyzéseit. Én tuti nem mennék hozzá de a közelébe sem soha többé. Járj utána a kórházon belül, beteg jogi képviselő stb, hogy mit lehet tenni. Állj ki magadert, nem, egyáltalán nem normális a sztori fele sem, de minden egyben már a felháborító kategória
2021. dec. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Be kell köpni a kórházigazgatónak.
2021. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ki kell állnod magadért, orvost váltani, vagy az orvosnak magyarázni
2021. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

3-as, mondta, hogy ismerős vagyok neki, és hol találkoztunk. Most erre mit mondtam volna? Előbb utóbb csak eszébe jutottam volna…

Megpróbálok még ma intézkedni ezügyben hogy valaki más vegezze el a műtétet. Köszi a segítséget!

2021. dec. 8. 13:07
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég. A méregdrága gondozási díj felett még ajándékcsomagok??? Kérdem én, mi a búbánatos fszért. Látod hogy így sem lett emberibb hozzáállása feléd. A legtöbb orvos vérlázító hogy mit meg nem enged magának, mintha a páciens, mint egyszerű földi halandó köteles lenne folyamatosan hálálkodni meg sggét nyalni mert méltóztatik kezelni. Ha bnkó volt, meg kellett volna mondani hogy a stílusa és emberi hozzáállás hiánya miatt nem mentél vissza hozzá.

Remélem sikerül elintézned hogy máshoz kerülj.

2021. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kemény azért h hozzá jársz terhesgondozásra, otthagysz egy valag pénzt, nála szülsz és azt se tudja ki vagy 😳


Nekem a dokim úgy veszi fel a telefont h a nevemen szólítva köszön, pedig korábban nem jártam hozzá csak mióta terhes vagyok.


Keress egy új orvost vagy a vezetőt és érdeklődj milyen lehetőségeid vannak

2021. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!