Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ha még egyáltalán...

Normális az ha még egyáltalán nem érzem a babát mozogni?

Figyelt kérdés
17hetes 3napos terhes vagyok. A környezetbemben már mindenki azt mondja éreznem kellene. Illetve egy picit sem nőlt a hasam. Dokinál voltam azt mondta minden rendben. A lepény a melsö falon tapadt. Első baba.

2021. dec. 8. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális.

Lehet, hogy csak nem tudod, hogy az a baba. Én is ilyen 17-18.héten éreztem aztán egy hétig semmi. Minden rendben van vele, ráér még kirúgni a ház oldalát.

A hasam 20hetesen még egy jóllakott óvodásra emlékeztetett.

2021. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első baba neked kérdező és normális is, majd érzed később ne agodj. 20. hétől fogod érezni
2021. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Micsoda szerencse, hogy a környezetedben mindenki nőgyógyásznak képzeli magát.

2021. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális. Én 20 hetes vagyok és még nem érzek semmit 🤷🏼‍♀️
2021. dec. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a belmozgas eleinte, nekem pl alapbol nagyon mozognak a beleim, de egyszer 17 hetesen mar ereztem, hogy az nem az.
2021. dec. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nekem is mindig mondogatták,hogy már éreznem kéne 20.héten éreztem elsőnek talán.A hasam meg most kezdett nővésnek indulni kb 30.héttől.
2021. dec. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!