Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20. héten kell-e már érezni...

A 20. héten kell-e már érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Én nem érzem hogy mozogna, habár valamelyik nap az UH-n eléggé ficánkolt egyemmeg. De én még nem érzem hogy mozog, csak a hasam nagyobb picit és érzem hogy van ott valami. De mozgás 0.

2021. dec. 10. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Most vagyok 21+1,pár napja érzem én is csak, pedig minden uh-n meg nem áll 😊 és még most sem egész nap
2021. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha érzek is valamit, nem tudom eldönteni hogy a szivverésem érzem vagy nem tudom. Mert ugyebár azt mindenhol érezni mert ütemesen lüktet... :D az nem ám a baby. Hát lehet pár hét még.
2021. dec. 10. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogod érezni idővel. Minden terhesség más, nincsenek ilyen "kell" dolgok. :-)
2021. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező első baba? Ha nem érzed mozogni az nem baj, mert később fogod érezni még kell 1-2 hét.
2021. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Méhlepény helyzetétől függ.
2021. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Első baba igen. A méhlepény a hátsó falon tapadt
2021. dec. 10. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Már 14hetesen éreztem igaz nem az elsö baba
2021. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az elsőt éreztem már kb.16 hetesen pedig mindenhol azt hallottam olvastam hogy majd 20 hetesen vagy később. Most vagyok 20 hetes és már kb. óránként érzem, néha elég rendesen oldalba is rúgdos xD

Hátsó fali lepény.

2022. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!