Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamák! Hogy vagytok?

38 hetes kismamák! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Ki hogy érzi magát? Mikorra vagytok kiírva? Hanyadik baba? Fiú-lány? :)

Hogy érzitek mikor bújik ki?



2021. dec. 10. 20:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én már szívesen szülnék. 🙈 Amúgy december 20. A nemét pedig nem akartuk tudni, az előző is meglepetés volt. Egyébként nem hiszem, hogy idő előtt kijönne. De már nehezen mozgok, és fáj mindenem. Harmadik baba lesz.
2021. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

Jaj en is nagyon mennék már szülni.. de nekem sem úgy néz ki, hogy kijönne hamarabb. Szinten 3.baba. A lányaim is rahuztak 5 napot :D most kisfiút várunk. En december 23.ra vagyok kiírva. Azért is szeretném ha hamarabb jönne, hogy karácsonykor már itthon legyünk együtt..

2021. dec. 10. 20:42
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülnék, ha már beindulna a szülés. December 27-re vagyok kiírva, de nagyon szeretnék vagy karácsony előtt szülni vagy utána. Persze, ha karácsonyi bébink lesz ugyanúgy fogunk örülni, csak inkább itthon tölteném az ünnepeket, mint a kórházban. Kislány lesz egyébként és második baba. A másik, hogy az első kislányom december 20-án született es szeretnék vele lenni a szülinapján, de hát nincs kizárva, hogy a kistesó is a 20-át választja:)

Én egyébként kifejezetten jól vagyok az elmúlt napokban, egész sok az energiám, de semmit nem érzek egyelőre. Az első kislányom 3 héttel előbb született, a doki szerint a kicsi is hamarabbra várható. Hát meglátjuk:)

Kérdező, te? Mesélj te is!

2021. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Jaj közben látom már írtál,gyorsabb voltál nálam:D
2021. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 15-re vagyok kiírva, első baba. Szeretném már vele itthon tölteni a karácsonyt, de egyenlőre még semmi jelét nem mutatja, hogy kibújna. :)
2021. dec. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%
Én 24-re vagyok kiírva. Egyre rosszabban viselem.Elöjöttek megint a reggeli rosszullétek. Gratulálok minden kismának❤
2021. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
100%
Ja azt kihagytam hogy első baba. És fiú🙂
2021. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

En is gratulálok mindenkinek :)

Most majd leszakad a derekam, és kemenyedek is, plusz mensi fajdalmam is van. Jó lenne ha beindulna de gyanítom, hogy vaklárma :D

2021. dec. 11. 23:00
 9/29 anonim ***** válasza:
Húha, szorítok, hogy a baba legyen!
2021. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Semmi sem történt.. pedig szenvedtem sokáig.. tényleg nagyok fajt. Meg még most is, de már jobb.

Gondoltam hogy nem lesz ebből szülés , de azért reménykedtem 😁

2021. dec. 12. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!