Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamák, hogy...

Szniki20 kérdése:

38 hetes kismamák, hogy vagytok? Hogy bírjátok? Mivel telnek a napjaitok? Párotokkal milyen a viszonyotok?

Figyelt kérdés
Én már nagyon türelmetlen vagyok. Egyfolytában csak azt várom, hogy mikor indul be a szülés. Nem is tudom mivel lefoglani magam, lehet ezért vagyok így rágörcsölve. Párom dolgozik.
2016. aug. 15. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Holnap leszek a 40. Héten. A 38. Ban én is úgy voltam mint te. Most már egy békés, nyugodt várakozás állapotában vagyok, különleges, annyira érzem minden rezdülését, mindig jobban, mint előző napokban, már nem akarom sürgetni, kiélvezem az együttlétünk pillanatait. Már a 36. Héttől egyre terhesebb volt a dolog, de valahogy pár napja megint energikus, könnyű vagyok. Nem tudom mikor jön, de örülök, hogy eljutottam ide, félsz sincs bennem, ingerültség is elmúlt, csak a türelem van.
2016. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!