Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetes 5 napos terhes vagyok....

17hetes 5 napos terhes vagyok. Ma reggel óta mindkét lábam fáj. illetve pici mensi szerű görcsök is vannak és a derekam is elkezdett fájni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Magneziumot szedem. 1 hete voltam orvosnál mindent rendben talált. A szívhang hallgatóval reggel megtalaláltam a babát. De aggódok a fájdalmak miatt. Ti mit javasolnátok menjek be a korházba? Legközelebb 30-án megyek uh-ra.
2021. dec. 11. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem voltak ilyen fájdalmaid?

Nő benn minden, feszülnek a méh izmai, a lábaid pedig egyre inkább érzik a plusz terhelést. A magnézium szuper, pihenj is mellette sokat.

Ha nincs erős görcs meg vérzés, akkor ezzel felesleges orvoshoz rohanni.

Ha pihenéssel sem javul és erősebb, múlni nem akaró görcseid lesznek, akkor már megér egy utat az ügyeletre.

2021. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig is fajdogált a hasam. Csak is egyszerre még nem volt hogy a hasam a lábam és a derekam is fáj.
2021. dec. 11. 11:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Igy*
2021. dec. 11. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Dettó csak én 21 hetes vagyok, két napja fáj a keresztcsontom a hátam és a hasam ilyen enyhe mensi szeruen, én is fraszt kaptam de szerdán nézték a babát és minden oké, szivhang is megvan, mozgolodik is. Mondjuk én most kaptam kupot gombara meg vasat vashianyra, lehet azok valamelyike a ludas.
2021. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Piheni kell, vagy magnézium szedése, vagy amit a négyes írt azok közül bármelyik.
2021. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!