Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Információk a váci szülészetről?

Információk a váci szülészetről?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 16:21
 1/6 anonim válasza:
A Félix doki nagyon jó,a nővérek bunkók,röviden ennyi!
2010. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a nővérek bunkók, és a szülésznőm is az volt..
2010. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huha ez nem tül bíztató:(
2010. szept. 6. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár nekem még nem igazán van róla infóm, de januárban én is ott fogok szülni, és te mikor szülsz?

Van fogadott dokid?

2010. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerősöm nem rég ott szült. Leginkább az zavarta, hogy nem volt víz a szobájukban, a fürdő meg tök messze volt tőle. S ugye a nővérek meg folyamatosan mondták, hogy szopizás előtt le kell mosni a melleket, meg mosson kezet meg stb...szóval állandóan rohangálhatott a folyosó végére, meg vitte flakonokban a vizet a szobába...közben persze a babát nem lehet egyedül hagyni, és állandóan betolni szegényként a megfigyelőbe meg elég macerás.

A szülésznője az elején nem volt kedves, de a szülés végére állítólag már mosolygott.

Félix doki valóban nagyon rendes, én is nála születtem, már anyukám is dicsérte. :)

Ismerősömnél pedig ő volt az ügyeletes, és nagyon aranyos volt vele.

A szülőszobáról nekem annyit mondott, hogy kicsi volt és sötét. Szóval sajnos sok jót nem hallottam én sem, pedig nem sokára én is ott fogok szülni, remélem nekem jobb tapasztalataim lesznek. Még pár hét, és elmesélem. :)

37 hetes kismama

2010. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-szor volt szerencsém ár ott megfordulni és most készülök a 4.-re. Figyusz!

Életed legszebb napjára készülsz, nem fogja tudni elrontani senki. Legyenek álmaid és próbáld tartani magad ahoz. Nem olyan rossz ez a szülészet, mint ahogy az előttem lévők írták. És neked ráadásul nincs is más tapasztalatod, tehát nincs mihez hasonlítani.

A szülő szobák kifogástalanul fel vannak újítva, egyedül kád nincs benne a vajúdáshoz. Sok munkájuk van a szülésznőknek, de ha neked van választott, akkkor az csak veled foglalkozik. A szobák ajtaja csukható így akár teljes békességben lehetsz. A csecsemős részleg sajnos még a régi, de ezért kárpótolni fog a babád szépsége. Én elég határozott voltam, nem tudtak eltéríteni az akarásomtól. A gyerekeimet színte vissza sem toltam a megőrzőbe, a látogatókat megkértem, hogy kíméljenek, elég a babát ellátni és akkor tényleg csak akkor kell betolni az őrzőbe ha tusolni mész. A fürdők tényleg undorítóak, de a célnak megfelelnek. Ne izgulj, nekem nem volt vele bajom. Jó szülést!

2010. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!