Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha beteg vagyok érzi a babám?

Ha beteg vagyok érzi a babám?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés... 23 hetes terhes vagyok és lassan egy hete fáj a torkom, köhögök, náthás vagyok rossz a közérzetem. Ebből érez valamit a babám? Ő is rosszul érezheti magát?
2021. dec. 14. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak lehet...
2021. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Nyilván a stressz bizonyos fokig hatással van ra, vagy ha emelkedett a pulzusod azt hallja. De azért ez nem ilyen.
2021. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Éreztem én, hogy hülyeség de megfordult a fejemben, hogy mi van mégis érzi?! 😅

Köszönöm a válaszokat akkor megnyugodtam, hogy csak én vagyok ilyen szarul. 😅

2021. dec. 14. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzi, ő teljesen más szinten van, mint te, fejletlen az idegrendszere és ha belegondolsz milyen nehéz lehet neki felépíteni az egész szervezetét, nem a te megfázásoddal fog foglalkozni, de nem is érez belőle semmit.
2021. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet rá hatással, hogyha te szenvedsz... nyilván akkor valószínű neki sem komfortos odabent. De némi náthába azért nem kell belehalni, úgyhogy próbáld pozitívan kezelni és ennyi. :)
2021. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Nem kéne már kitolni azt a gyereket ahelyett hogy hülyeségejet kérdeznél?
2021. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a normális választ.

Tény, hogy hülyeséget kérdeztem de kedves 6-os amit te írtál az nem kevésbé nagy baromság. Meg a stílussal is vannak gondok.. 😅 Köszönöm kérdésed, de még egy 17 hétig nem szeretném "kinyomni ezt a gyereket".

2021. dec. 14. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érzi, de a gyógyszerekkel óvatosan.
2021. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmi gyógyszert csak teát iszom, gyömbérrel.
2021. dec. 14. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!