Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de mi lehet az a kis "gödör" a köldökömnél?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok, és már most elég a nagy a pocakom. A köldököm olyan, mintha egy kis gödörben lenne. Szóval körülötte van egy kisebb mélyedés. Nem túl nagy, de látom is és érzem is. Vajon mi lehet az? Légyszíves ne nézzetek hülyének, de ez az első terhességem és mindenen tudok aggódni.

#terhesség #köldök #23. hét #Mélyedés a hason
2021. dec. 17. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Semmi. Amikor születtél, elvágták a köldöködet. Az középen összeforrt, majd a csonk leesett. Mindenkinél másképpen forrt össze a kijárat,jó esetben nem maradt kint, hanem mélyedésben van. Ez azért is jó, mert nem dörzsöli ki az öltözék. De felnőtt embernél is jó időnként kimosni, babaolajos fölpiszkálóval bekenni, tisztán tartani, nehogy az összegyűlt koszmó irritálja.

Most pedig, ahogy nő a kisbabád, tolja kifelé. Utána majd visszaáll.

2021. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
fültisztító pálcikával.
2021. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én nem a köldökömről beszélek. Az alap, hogy egy lyuk, mindig olyan volt. Hanem hogy a terhes pocakom olyan, hogy a közepén van egy mélyedés. Pont a köldököm körül. Szóval ott egy picit be van esve a hasam, vagy nemis tudom már hogy magyarázzam.
2021. dec. 18. 07:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szetnyilt a hasizom, terhesseg közben az gyakori. Szülés után vannak regeneráló tornák ra, azt érdemes csinálni.
2021. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
37%
Vagy linkelj róla egy képet, mert így elég furán hangzik és nem lehet elképzelni.
2021. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem is olyan egy ideje sajnos. 26 hetes várandos vagyok. Szerintem a hasizom kezd szétnyílni, vagy már szét is nyílt. Második babám, elsőnél nem volt ilyen a hasam. Nem vagyok szakértő, de én erre gondolok.
2021. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. dec. 18. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:
hasizmod szétment,vagy szétnyilk. szülés után,tornával splasztikával helyre jön.
2021. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!