Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósság hanyadik hetéig...

Várandósság hanyadik hetéig ajánlott fitness terembe járni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Mehetsz akár a 9. hónapban, mert ez a kérdés így nagyon tág időintervallumot ölel fel.


Mit csinálsz a fitness teremben? Jógázni lehet szülésig, sétálni a futópadon is (akár), súlyokat emelni a vége felé nem, elején annyira nem ajánlott. TRX szerintem kerülendő (de passz).....szóval attól függ, hogy mit, milyen intenzitással, fogsz űzni és, hogy csináltad-e előtte. Ha pedig valami gond merül fel a terhesség alatt, akkor nem szabad látogatni.

2021. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig jol esik.

De ha idáig nem voltál, ne most kezd el.

2021. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők, akik kb az edzőteremből mennek szülni. Én a 24. hétig edzettem, akkor már kezdtem tehernek érezni. Nincs erre általános válasz, nyilván az sem mindegy, mit csinálsz a teremben.
2021. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig jól esik, ha az orvos nem tiltja.

Nyilván nem 80 kilóval kell gugolni meg hasizom gyakorlatokat csinálni, de egy laza kardió vagy súlyzós edzés belefér, ha nincs ellenjavallat.

2021. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármeddig, ha nem tilt el az orvos. Csak mindig annyit csinálj, amennyi még tuti jólesik. A pulzust figyeld! Kismamáknak ne menjen 140 fölé edzésen.
2021. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Személy edződ ha van, akkor beszélj vele, hogy kismama vagy. Kismama edzéseket ajánl, amugy kondiba járhatsz szülésig.
2021. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!