Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamáknak tényleg nem...

Kismamáknak tényleg nem ajánlott fahéjas ételt/italt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?(csak kíváncsi vagyok) Még nem biztos, hogy babát várok, hétvégén fogok tesztelni... De érdekelne. Anyukám kompótot is csinált, és a teánk is fahéjas ízesítésű, és kicsit ciki volt elutasítani, és vizet inni..

2012. nov. 6. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Na,én erről még nem is hallottam! :/ Én fogyasztottam,míg babát vártam és semmi bajunk nem volt/lett.
2012. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert abortáló hatása van.

De úgysem ipari mennyiségben fogyasztod, egy kis kompóttól, teától nem lesz bajod.

Én többször is ettem fahéjas túrót és még mindig egyben vagyunk.

2012. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, csak volt már korábban egy vetélésem, és néha kicsit rámtör a paranoia...
2012. nov. 6. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom vetélést okozhat, illetve a terhesség végén beindíthatja a szülést. Nem tudom, hogy igaz-e...
2012. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

állandóan fahéjat kívánok....

18hkm

2012. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 34 hetes vagyok! kb 1-2 honappal ezelott, nagyon sok fahejas palacsintat ettem... total odavoltam erte akkor... naponta gyartottam magamnak itthon az almas-fahejas palacsintat... :) hat egyben vagyunk meg... remelem meg maradunk is igy december elejeig :) jah es az almas-fahejas tea a kedvencem! minden reggel megiszok fel litert belole! nincs es nem is volt semmi problema a terhessegemmel eddig! de ez csak az en tapasztalatom, velemenyem! orvosod kerdezd majd meg inkabb sztem, ha kiderul, hogy kisbabát vársz! sok boldogságot! :)
2012. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudtam erről, így előző terhesség alatt ettem, ittam amikor jól esett, barátnőm folyamatosan fahéjas almás sütiket sütött, semmi bajunk nem lett, edd nyugodtan.
2012. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!