Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apaság megállapítás terhesség...

Apaság megállapítás terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Adott egy több éve se veled se nélküled párkapcsolat, a párommal több éve próbálkozunk a babaprojekttel,sikertelenül... 2 éve abszolút nem nevezném próbálkozásnak egyik együttlétünket sem, ettől függetlenül a befejezés sokszor bennem történt védekezés nélkül, na most a párommal piszkosul összevesztünk egyik alkalom után és azt mondtam komolyan befejeztem vele, pár

nap múlva úgy alakult,hogy megismertem egy külföldi srácot sokat találkoztunk,majd eljutottunk odáig , hogy lefeküdtünk mivel sürgősen el kellett menjek így ő "nem végzett".... rá pár nap múlva az exem is megkeresett mi volna ha... természetesen,mivel egyből feltámadtak az érzések, igent mondtam és hát együtt voltunk megint....1 hónap múlva kiderült hogy terhes vagyok.... lesokkolódtam,de tudtam megtartom bárhogy is legyen, viszont őszinte voltam párommal, elmondtam neki a kilengésemet. Viszont engem egyre inkább foglalkoztat, hogy mig bennem van a gyermek hogy lehetne apasági vizsgalatot indítványozni a külföldi sráccal szemben,mivel sajnos tartok attól, hogy nem -szerelem gyümölcs lett- .... hova kellene menjek, egyáltalán elő keríthető-e a srác?



2021. dec. 19. 10:29
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
96%
2021. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
98%
Ne a külföldi srácot kerítsd elő, hanem a jelenlegi pasival hívjátok fel a synlab-ot,ott elmondják milyen lehetőségek vannak.
2021. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Kettessel értek egyet. Az egyik apajelölt kéznél van, minek a másik?


Amúgy leírás alapján valószínűtlen, hogy a másiktól lenne.

2021. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy miért nem az ex/nemex pasiddal csinálsz apaságit? Elvégre ha kiderül, hogy nem ő az apa, akkor tuti, hogy a másik.

Aztán ha sikeresen kiperkáltad a közel egy millát, utána még legalább ennyi előkeríteni a külföldi fickót.

Drága kis kaland volt ez 🤣

2021. dec. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
86%

Ha van egy kis gerinced szépen békénhagyod a külföldi srácot. Gondolom nem tervezett gyereket egy külföldi kiruccanás alatt. Ha ilyen felelőtlen és könnyűvérű vagy,most nőj fel a gyerekhez. Képzelem milyen érzelmi iq-val rendelkezel,ha ágyból-ágyba ugrálsz,miközben elvileg szereted a párodat..

Egyébként írták már más ilyen kérdésnél,hogy mit lehet tenni,keresőt használj.

2021. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg 3. jelölt nincs?
2021. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
94%
Ha a kulfoldi srac nem elvezett beled, akkor nem sok esely van rá.
2021. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
91%
De biztos jó otlet egy baba egy ilyen se veled se nelkuled kapcsolatban?
2021. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
94%
Azért az komoly intelligenciára vall, hogy fűvel-fával összefekszel védekezés nélkül...
2021. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
90%
Itt jön a vasárnapi kamu kérdés
2021. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!