Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten ajánlanátok nőgyógy...

Budapesten ajánlanátok nőgyógyászt első uh-hoz terhesség megállapításra?(7.hét)

Figyelt kérdés
Olyan orvoat szeretnék akinek komoly gépe van. Hátha már szívhang is lesz. Néztem a Czeizelt, Rózsakertet, Duna medicalt, 30-40korul van egy ultrahang. Nem voltam képbe ezzel. Minden normális dokinál ennyi pesten?

2021. ápr. 5. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de egy terhességmegállapító vizsgálatra mér a legbénább doki is képes, a 7. héten meg szar géppel is lennie kellene szívhangnak, de ha nem, akkor mész egy hét múlva újra.

Felesleges erre 30-40 ezret kidobni, mikor az sztk-ban megcsinálják ingyen. Majd a genetikai ultrahangokra lesz értelme olyan helyre menni, ahol jó a gép, nem terhességmegállapításra. De persze azt csinálsz, amit akarsz...

2021. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dr Kisfalvi Istvan
2021. ápr. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

De Merkely Petra vagy DrCseh Erika, mindketten 22.000 Ft-ért végeznek vizsgálatot + terhes gondozást is később.


[link]

2021. ápr. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, nem csak Budapesten. Nekem Pécsen 29.000 volt a terhesgondozás (3-4 hetente jártam) és 50.000 a genetikai uh-k (3x kell menni).


Nyilván vannak olcsóbban is orvosok

2021. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Atyaég milyen árak

😨😨

2021. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Budai Maganorvosi Centrum. 11.000 ft
2021. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó pontosítanál? Én ez alapján ezt találtam:

[link]

De itt is 20ezer. Ami még mindig jónak számít egyébként.

2021. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok. Én most 11.000 ft fizetek. Utoljára 3 hete voltam. A terhesseg megallapitasanal is ennyit kértek ( uh is volt) és azóta a terhes gondozasokon is.
2021. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi még annyi hogy most csutortokon megyek, nem hiszem h arat emeltek volna, de szivesen megírom mennyi volt majd.
2021. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia Kedves Utolsó! Köszönöm, hogy megírtad, meg azt is, hogy változik-e esetleg az ár! Akkor a link jó? Melyik orvoshoz jársz? Egyébként is elégedett vagy? Terhesség megállapításakor voltál ott először? Hasi uh-t csináltak? Rákszűrést vagy mást még csináltak akkor? Ez a 11 ezer most még itt vidéki viszonylatban is nagyon jónak számít, de az is sokat jelent, hogy jó legyen az ellátás. Ha már magánba kényszerül valaki.
2021. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!