Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mèhen kìvüli terhessèg után...

Mèhen kìvüli terhessèg után 2héttel a bhcg?

Figyelt kérdés

Sziasztok

2hete derült ki hogy mèhen kìvüli terhes vagyok/voltam...

Utolsò menzi november 6án volt,december elejèn több tesztem pozitìv lett szèpen erösödött majd egy vasárnapi nap elkezdtem barnázni másnap erös görcsök majd kòrház

Vérvétel bhcg110 ultrahangon semmi de aztán észrevettek a petevezetőmben valamit amire azt mondták hogy méhenkîvüli terhessèg

Operálni akartak,de várni akartak hogy mi lesz a másnapi vérvétel eredménye

Másnapra 56 lett ìgy nemkelett operálni és hazaegedtek

Azt mondták hogy elindult az ürülés,kaptam inekciòt és gyògyszereket

3napra rá kontrol,bhcg 50 ultrang változatlan

Az orvos visszahìvott egy héttel későbbre mert véreztem és szerinte egy addigra kiürül minden a hcg is...

Voltam ujra kontrolon bhcg 60 ultrang szerint mèg midig ott van sőt talán nött is

Ùjabb egy hét mulva kell mennem kontrolára

Vérzés volt par napig decsak gyengén,elmùlott és most 2nqpja olyan szürkés fekete valami jön ki belőlem,fájásaim nincsennek

A kérdésem hogy járt valKi ìgy?

Két hét téleg kevés idò ahhoz hogy ilyen alacsony számu bhcg kiürüljön?

És ha elhalt a terhesség akor nem emelkedhet állitolag nem?


2021. dec. 24. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég egyértelmű, hogy mégsem ürültél ki, maradt még szövet a terhességből ami termeli a bhcg-t. Sajnos ebből lehet mégis műtét lesz :/ kívánom, hogy a következő vizsgálatig megoldódjon!
2021. dec. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi,aranyos vagy

A tesztjeim még mindig pozitìvak halványan,lehet lassan már ürül

Clearblu tegnapi és a másik tesztcsik 10es érzékenységü mai

(Mindkettő délutáni)

2021. dec. 28. 20:32
 3/4 A kérdező kommentje:
20211228 203254
2021. dec. 28. 21:08
 4/4 A kérdező kommentje:
2021. dec. 28. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!