Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség ideje alatt tapaszta...

Terhesség ideje alatt tapasztalt már olyat hogy 31 hetesen lent van a hasa és nagy ? Többen meg is jegyezték hogy "ooo nem sok van hátra..."

Figyelt kérdés
Hamarosan betöltöm a 32.hetet, de a baba már befordult és eléggé lent is van a hasam.

2021. dec. 30. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent.. amugy ruhatol is fugg, testtartasrol stb. Te hogyan latod tukorbe ruha nelkul? Amigy lejjebb megy ha beekelodik a baba feje, de nekem onnan meg hetek voltak hatra.
2021. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én esetem: 19-21. hét körül (nem emlékszem), mondta az orvos, hogy nagyon lent van a baba, de ne aggódjak, nincs baj, zárt a méhszáj, stb. Azt mondta, valószínű amiatt, hogy harmadik és már lazábbak a szövetek. Nekem már nagyon hamar elkezdett látszani a hasam. Végig úgy néztem ki, mint aki előrébb jár 2-3 hónappal. Még van kb 7 hét, de mindenki azt hiszi, hogy lassan szülök. Azzal is ugrattaknismerősök, hogy biztos ikrek, csak nem vették észre. Most a 33-ban járok, de minden rendben.
2021. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekemis nagyon lent volt a hasam 31 hetesen. 40 hétre szültem
2021. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt :) 39. hétre szültem.
2021. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nekem 14.héttől rohamosan beindult a növekedés es az előző hozzászólónak, hogy igen ruhával és anélkülés is lent van :)


Fittnek kéne lennem még de már most úgy vagyok hogy alig bírok mozogni

2021. dec. 31. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Hányadik baba kérdező? leszáll a has,ez babona szerintem. leszállt a hasad, attól még túl is hordhatod.
2021. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Végig lent volt a hasam, 39+1 hétre szültem
2021. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Első baba pesszáriummal
2022. jan. 1. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!