Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen találtad meg...

Hány hetesen találtad meg először a babádat otthoni szívhangfigyelővel?

Figyelt kérdés

az én készülékem 16 hetet ír, de írja, hogy minden terhesség más, így eltérő időben "működhet". még nem próbáltam ki, 9 hetes terhes vagyok. ki mikor találta meg először a babát vele?


(tudom, ismerem a hátrányait is a készüléknél, ezt a részét most hanyagoljuk a dolgoknak ("nem használtam mert hülyeség/megijeszthet stb"), köszi.)


2021. dec. 30. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
15 hetesen megtaláltam egyszer, utána már csak sokkal nagyobban de csak mert imádtam néha zaklatni ,hogy halljam őt. ,A néha az havi fél perc kb
2021. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
8 hét 4 napnál Angelsounds-szal. Sokáig kerestem, de teljesen jól lehetett hallani, mikor meglett. Én imádom, engem teljes nyugalomban tartott onnantól kezdve minden nap. Az enyémre is 14 vagy 16 hét volt írva, most ezt nem tudom pontosan, de előző terhességemnél is pl. már 10 hét 4 naposan megtaláltam, de akkor nem is kerestem előbb.
2021. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hol találtad meg?
2021. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Hétfőn voltam az sztk-s dokinál 20+4-gyel a táppénzes papírom miatt (külföld), és a nővér 15 percig próbálkozott, összesen 2 szívdobbanást sikerült elcsípnie :-D Közben végig mocorgott a baba.

Igazából most jöttem rá, milyen jó, hogy otthon nincs, mert kikészülnék...

2021. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
4-es vagyok. Én legelőször a köldököm és a szeméremcsont között kb. félúton hallottam, kicsit balra. Ezután minden alkalommal nagyon sokáig (még 14. héten is) teljesen lent, a szeméremcsont teteje körül hallottam és mindig bal oldalon. Most már 20 hetes vagyok, feljebb van és már mindkét oldalon sikerül elkapnom, bár már ritkán hallgatom, mert mozog.
2021. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem 4-es, hanem 2-es válaszoló voltam. :)
2021. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
11 hetesen.
2021. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

16 hetesen kaptam egyet kölcsön, mert bepánikoltam magam sem tudom mitől. Csak tudatosult, hogy 14 hetesen voltam utoljára dokinál és 20 hetesen megyek legközelebb. Megtaláltam úgy 10 perc alatt a szívhangot. Hetente egyszer használom kb. csak a nyugalom kedvéért, de igazán úgyis a második genetikai fog megnyugtatni megint. :)

Szerintem egy darabig még ne idegesítsd magad vele!

2021. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem, hogy az ember segítő szándékkal válaszol egy kérdésre, leírja a tapasztalatait, majd lepontozzák nullára.... Milyen f.sz emberek járnak erre az oldalra? Esküszöm, nem fogok már válaszolni senkinek és ész nélkül lepontozgatok én is mindenkit.
2021. dec. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanezt érzem, 9-es. Nem tudom kinek fáj, hogy én például már 11 hetesen megtaláltam, de hadd ne mondjam, hogy hova mehetnek 😂
2021. dec. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!