Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki Vácon részt...

Van itt olyan aki Vácon részt vett szülés felkészítőn? Ma olvastam a kórházban kiírva hogy minden hónap első szerdáján van. Ott mit csináltok? Meddig tart? És mennyi idős terhesen szoktam először menni? Apuka is szokott menni veletek?

Figyelt kérdés
22hetes kismami vagyok, előre is köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 7. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Sógornőm volt, azt mondta, hogy szinte mindegy is mit mondtak neki ott, a szüléskor mindent elfelejtett. Az egyik ismerősöm pedig szülésznő, ő is mondta, hogy ha kihagyod nem veszítesz vele semmit, ha elmész akkor sem.

Én nem mentem, mert nem volt időm, de remélem majd szüléskor azért segítenek a szülésznők. :)

36 heteske

2010. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 8 éve szültem az első gyermekem és akkop jártam. Volt egy bemutatkozás a szülész nők részéről és beszélgetés a terhességről. A 2. alkalommal egy filmet vetítettek a szülésről és a 3. alkalommal egy másik filmet a szoptatásról. Nem volt nagy szám, a szülésnél színte mindenki leesett a székről, viszont akkor kötelező volt a részvétel, ha az apa is ott akart lenni a szülésnél.
2010. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!