Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolc-Tapolcára megyünk...

Miskolc-Tapolcára megyünk nyaralni, fürödhetek a barlangfürdőben?

Figyelt kérdés
Lesz valami baja a picinek?Volt esetleg valaki?Ez természetes víz?TI FÜRÖDNÉTEK??Ja és korai terhességről lenne szó!
2011. máj. 29. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sehol nem fürödtem, nekem ennyit nem ér. Nehezen jött össze a baba. Egy szezont kibírtam.
2011. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Termál víz, meleg víz így nem ajánlják az orvosok.

A védőnőm azt mondta, ha korai terhességnél van, akkor vagy elmegy vagy megmarad. Ezt biztosra senki nem tudja megmondani. Én nem fürödnék termál vízben. Esetleg a kinti részen, de ott sem órákat áznék.

2011. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krisztivan ***** válasza:
Nekem azon a héten fogant a babám amikor hétvégén ott pancsoltam.Attól-e de,sajnos az 5.héten megállt a fejlődése és missed ab lett.Ne menj olyan helyre ahol melegvíz van.
2011. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok,megértettem!Nagyon köszönöm a válaszokat!Nem fürdök!
2011. máj. 29. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:

a barlangfürdőben nem túl meleg a víz, szóval azzal nem lesz baj, inkább ha hajlamos vagy a fertőzésre akkor azzal, de ha nagyon akarod megoldható egy canestenes kúppal, amit előtte felteszel vagy canestennel, vagy olivaolajjal bekent tamponnal.

én az első terhességemnél 13 hetesen fürödtem ott, nem lett semmi gond, a mostani terhességemnél pedig 28 hetesen, semmit sem kaptam el.

szóval ha a meleg víz miatt félsz attól nem kell, ha a fertőzéstől akkor mérlegelj!

szép nyaralást!

2011. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!