Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes 3napos terhes vagyok....

21hetes 3napos terhes vagyok. Mi lehet a baj? Eddig éreztem a magzat mozgást de most nem érzem már 3napja.

Figyelt kérdés
Van szivhanghallgatom megtalálom vele de nem érzek még egy pici mozgást se. Már nagyon nagyon aggódom.

2022. jan. 5. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha aggódsz,talán be kéne menni egy ultrahangra!
2022. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
3 nap alatt miért nem mentél be a kórházba? Mi van, ha nem is a baba szívhangját hallgatod, hanem a sajátodat? Én biztos nem vártam volna ennyit az orvossal
2022. jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
5napja voltam orvosnál minden rendben volt. És baba szívverését hallom 152 a pulzus
2022. jan. 5. 09:11
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Ja, ha 5 napja minden rendben volt, akkor oké............. Akkor minek a kérdés? Hiszen tudod, hogy minden rendben van
2022. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Naponta jönnek mennek a frontok a héten, lehet csak lustább ilyenkor a babád. De ha nagyon stresszel a dolog, inkább menj dokihoz, hogy nézzen rá.
2022. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En fiam ket napig épphogy csak rúgott egyet, iszonyatosan aggodtam, mar keszultunk reggel a kórházba (ráadásul külföldön vagyok), mire éjjel beindult, de 3 napig biztos nem vártam volna...
2022. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a frontok kihatnak a babára, de a baba mozgását alig érezni a nagy hely miatt.
2022. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a helye meg, frontok vannak, lehet akkor mozog amikor nem is tudsz rakoncentralni. Van szivhang is. Nem gondolnam h oriasi gond lehet, de emellett akkor is azt mondom, ha te ugy erzed hogy baj van, akkor legalabb telefonalj be, hogy mi legyen. Nem kell ezzel megcsak ugyeletre se menni, elmesz sima terhesgondozasra, fogadniuk kell. Amugy vannak trukkok beinditani a babat azokat probaltad mar? Csoki, kola, kv( en ezeket amugy nem szorgalmazom, de vegso esetben kiprobalnam) picit megmozgatod a hasad, haton fekszel es turlemesen varsz, kaja utan oldalfekvest szoktak meg mondani.
2022. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amigy meg annyit hozzatennek, en elso babat 21 hetesen szerintem nem is ereztem naponta még
2022. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha korábban már érezted, akkor sok a 3 nap kimaradás (szerintem az 1 is, ha egyáltalán semmit sem érzel a mozgásából).

A szívhang hallgató becsapós: oké, hogy van szívhang, de a magzatmozgás a magzati jóllét jele. Ha bármi gond van, akkor a baba először a mozgásából vesz vissza. Ez már önmagában is egy intő jel. Nem szabad a szívhang hallgatóra hagyatkozni önmagában, mert az már rég rossz, ha egyszer csak már nincs...

Megpróbálkoznék Cola-val, csokival, kicsit megpiszkálnám, hátha megmoccan; de ha így sem sikerülne, akkor bemennék a kórházba.

Persze van olyan ilyen korai terhességben, hogy úgy fordul, hogy nem lehet érezni; de ezt vizsgálat nélkül nem könyvelném el, és nem nyugtatnám magam otthon ezzel vaktában.

2022. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!