Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

A magzat mozgást éreztem?

10 hetes vagyok, és harmadik terhességem, viszont a második terhességem elvesztettem. Fekszek vizszintesen, a kezem a hasamon van, a köldök alatt egyszer egy enyhe rugás vagy lüktetés éreztem.

2018. nov. 5. 14:19  Privát üzenet  

A válaszok
Koldok alatt mennyivel?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2018. nov. 5. 15:00 Privát üzenet

Nekem is van hasonló érzésem, második terhesseg, ikreket várok 11 hetes vagyok.

Nem tudom mi lehet. Jó lenne ha őket éreznem, de szerintem meg picit korai

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2018. nov. 5. 15:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Korainak gondolnám én is, de annyira más volt, és jó 😊Mennyivel ? Kb 1-2 centivel alatta.

# 3/8Időpont 2018. nov. 5. 15:36 Privát üzenet
Akkor tuti nem. Maximum egészen lent, a bugyivonal (nem mamabugyi esetén) környékén érezhetnéd.

# 4/8Időpont 2018. nov. 5. 15:46 Privát üzenet

És ezért:

[link]

# 5/8Időpont 2018. nov. 5. 15:47 Privát üzenet
2-es vagyok hat akkor nem azt éreztem :) nekem úgy a 16 -12 kor között valahol kozepen van rendszeresen ez az érzés.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2018. nov. 5. 15:58 Privát üzenet

2-es, ettől függetlenül hamarosan simán bejelentkezhetnek. Másodikat 12. héten már éreztem (míg az elsőt csak 22 hetesen).

Azóta egyébként már 21 hetes vagyok, de még mindig lent "kapar", mert kiderült legutóbb, hogy jelenleg faros (12. hetin normál volt). :)

# 7/8Időpont 2018. nov. 5. 16:13 Privát üzenet

vagy bèlmozgást vagy a hasieredet érezted! 4-5 cm magzatot még tuti nem, akinek még izmai nincsenek

másodikat 15.héttől érzem

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2018. nov. 5. 22:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
34 hetesen hol érzed a magzatmozgàst? (Akinek be van fordulva) Illetve, akinek nem fordult be, annak mikor fordult, ha fordult egyáltalán? Hol érezted a mozgást? Szivhangja hol volt?
Baj lehet, ha 22 hetesen még nem érzem a magzati mozgást, ellenben izomlázat érzek a hasamban, főleg az elsó részén, leginkább ha előre hajolok, vagy felkelek?
Masodik terhessegnel a magzat mozgast kb hanyadik hettol ereztetek?
Mikortól érzem rendszeresen a magzat mozgást? Most 19+5 hetes vagyok, kedden éreztem először, péntek-szombat nagyon aktívnak éreztem. Ma még alig -aig mozdult.
Aki viszonylag korábban érzi a magzat mozgást az akkor korábban is fog szülni mint kéne?
25-27 hetes kismamik! Ti h érzitek a magzat mozgást?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!