Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzat mozgást éreztem?

A magzat mozgást éreztem?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, és harmadik terhességem, viszont a második terhességem elvesztettem. Fekszek vizszintesen, a kezem a hasamon van, a köldök alatt egyszer egy enyhe rugás vagy lüktetés éreztem.
2018. nov. 5. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Koldok alatt mennyivel?
2018. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló érzésem, második terhesseg, ikreket várok 11 hetes vagyok.


Nem tudom mi lehet. Jó lenne ha őket éreznem, de szerintem meg picit korai

2018. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Korainak gondolnám én is, de annyira más volt, és jó 😊Mennyivel ? Kb 1-2 centivel alatta.
2018. nov. 5. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor tuti nem. Maximum egészen lent, a bugyivonal (nem mamabugyi esetén) környékén érezhetnéd.
2018. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És ezért:

[link]

2018. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok hat akkor nem azt éreztem :) nekem úgy a 16 -12 kor között valahol kozepen van rendszeresen ez az érzés.
2018. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es, ettől függetlenül hamarosan simán bejelentkezhetnek. Másodikat 12. héten már éreztem (míg az elsőt csak 22 hetesen).

Azóta egyébként már 21 hetes vagyok, de még mindig lent "kapar", mert kiderült legutóbb, hogy jelenleg faros (12. hetin normál volt). :)

2018. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vagy bèlmozgást vagy a hasieredet érezted! 4-5 cm magzatot még tuti nem, akinek még izmai nincsenek

másodikat 15.héttől érzem

2018. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!