Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki a legjobb szülész-nőgyógyás...

Ki a legjobb szülész-nőgyógyász Kecskeméten?

Figyelt kérdés

Ha lehet indokoljátok is meg!

Köszi

Kata


2010. szept. 8. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az idősebb Tankónál voltam genetikai vizsgálaton. Nagyon szimpatikus, rendes és lelkiismeretes orvosnak tűnt. Csak dicsérte mindenki! Nem Kecskeméten szültem, de ha kellett volna, őt választom. Esetleg még Pétervári, hozzánk ő jár magánrendelésre, őt is sokan szeretik, sokan szülnek nála.
2010. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia.Én 23 hetes vagyok.Dr Nagy Károlyhoz járok.A kislányom 2.5 éves.Őt is nála szültem.Nem cserélném le senkire.Mindig meghallgat,válaszol minden kérdésemre.Nagyon kedves doki.A kórházban is nagyon sokat segített.Egy nap többször is bejött,hogy minden rendben van-e.Jelenleg egy vizsgálat 8000forint nála.A szülés 40000-be kerül.Remélem tudtam segíteni.A barátnőim is hozzá járnak/jártak.És a munka helyemről is sokan szültek vele:)

Te babát vársz,vagy tervezitek?

2010. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Nem vagyok terhes, és nem is tervezünk mostanság. Van már két babánk.

Viszont akinél én szültem, róla mindenki csupa rosszat mond, vagy semmit. Ezért tettem fel a kérdést. Én meg voltam elégedve a dokimmal,de a 3.-at(ha lesz) lehet h nem nála szülöm.

Egyenlőre csak tájékozódom.

2010. szept. 9. 14:04
 4/4 anonim válasza:
Szia utolsó, ki volt az orvosod, akiről csupa rosszat mondtak?
2011. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!