Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békés megyében ki a legjobb...

Békés megyében ki a legjobb szülész-nőgyógyász? Nem magán dokit szeretnénk.

Figyelt kérdés
Dévaványaiak vagyunk!Annak a környékén kéne.Hol jo itt szülni?Kinél?Kihez érdemes járni?
2009. szept. 29. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem magándokit keresel,akkor nem értem a kérdést! Mert ha simán elmász a kórházba rendelésre akkor majd lesz ott valaki. Előre azt nem tudod megszervezni,vagy nem értem eleve a kérdésed.
2009. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Békéscsabán Orosz István dokihoz járok magánredelésre,de őt nem ajánlom mert nagyon durva áron vezet le egy szülést.

gyulán szültem Juhász dokinál! Egy tündér.fiatal,jó humorú és teljesen biztonságban éreztem magunkat a kezeiben.


1.válaszoló voltam!

2009. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az előző terhességem alatt máshol laktam,ott sem magán dokim volt,de mégis azért csak megnéztem kihez járok a terhesség alatt.

És az a gyulai is magán doki?

2009. szept. 30. 06:04
 4/4 anonim ***** válasza:
igen,neki is van magánrendelése!
2009. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!