Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen brutális éles...

32 hetesen brutális éles fájdalom az alhasba,lágyékba normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2.terhességem,de az elsőnél nem volt ilyen gondom,pedig ő is nagy baba volt.

Most pár napja valami iszonyat mód fáj a hasam alul meg lágyékba is. Mindig csak a bal oldalon. De annyira szúr,hogy nem tudom a lábamat sem felemelni,se sétálni.

A nőgyógyászom azt mondta a súly miatt.. de én nem hiszem,hogy ennek ennyire kellene fájnia.. még közel 8 hét van hátra..

Van pocaktámaszom is,de semmit nem ér.. ha fogom alul a hasam akkor sem..

Szerintetek mitől lehet,ez normális tényleg!? Más is szenved ettől? :(

Teljesen ki vagyok.. nem akarom ágyba tölteni a napjaimat.. :((


2022. jan. 12. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok a válaszokra, Én is 32 hetes vagyok, nekem is borzasztóan tud szúrni, kb 2 napja jött elő, csak nekem jobb oldalon 🙁
2022. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Akkor nem vagyok egyedül..

Hát én már azt hittem sérvem van.. hát megőrülök,hogy egy ebéd főzését nem tudom befejezni,mert nem tudok menni a végére..

Az első terhességemnél utolsó hónapban még a létrán álltam és ablakot pucoltam.. itt meg mint valami nyomorék komolyan.. :((

Holnap megyek megint ultrahangra,majd mondom az ultrahangosnak nézze meg nem e lát valamit ott..

2022. jan. 12. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30 hetesen volt. Akkor megvizsgáltak, több mindent is megneztek,pl hogy nem-e vakbél, de minden negatív lett. Azt mondták hogy a szalagok nyúlása okozhat ilyen éles fájdalmat. Pár napig tartott nekem.
2022. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Enyém intenzitása ennyire talán nem volt durva, de a napokban ugyanezzel a problémával küzdöttem, a jobb oldalon, 30 hetes terhesen. Mivel nekem nem volt elviselhetetlen, igazából a babára, a fekvésére+a súlya miatti szalagnyúlásokra gondoltam rögtön, és egyébként pár nap után elmúlt. Próbálj meg a mindennapi tevékenykedés közben néha-néha elpihenni egy picit.

Szerintem ha tényleg nagyon fáj, azért nézess rá, de valószínűleg a babóca okozza. :)

2022. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam az orvosomnál, Ő mindent rendben talált.. Kicsit lelassultam, többet pihenek miközben csinálom a dolgom, aztán reménykedem, hogy hamar elmúlik.

Kitartást kérdező!! :)

#1

2022. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!