Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Valakinek volt...

Kismamák! Valakinek volt olyan tünete hogy zsibbadt a dereka/farkcsontja? Nem fájdalom, hanem konkrét zsibbadás 😅 picit a lábamba is lesugárzik (13 hetes kismama)

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát persze, hogy természetes! Megnőtt a méhed, "teher" van benne, az elnyomja a lábadba menő fő eret. Ez zsibbadást okoz. A derekadat nyomja a gyerekkel teli méhed, és még nem szokott hozzá a tested a plusz nyomáshoz.
2021. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 12.héttől zsibbad a csipőm egyik oldala. A terhesség alatt sajnos sok minden normális. 🙈😅

Nő a méh és néha nyom egy-két ideget.

2021. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Szinten 12. hét körül. Meg is ilyedtem 😅 be is mentem a kórházba. Aztán közölték, hogy minden rendben, szedjek több magneziumot
2021. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aztaaa, most látom átírta a telefon… szóval *meg is ijedtem
2021. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhességgel jár ezek, fájdalmasak, de ne aggódj.
2021. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!