Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » LH teszt jóstesztként? Kinek...

LH teszt jóstesztként? Kinek vált be?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést. Hátha valaki volt így.
2022. jan. 13. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
50-50 hogy beválik.
2022. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem bevált, de amikor az mutatta a hcgn is ott volt halványan a 2.csík így nincs értelme
2022. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vált be, egy nagyon nagyon halvány csíkocska volt az LH-n, rá két napra a hcg pozi lett. Az LH teszt miatt pedig el is engedtem a témát, azt hittem hogy nem sikerült.
2022. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

3 az lh nak az a lényege jósteszteszt ként, hogy 8 dpotól csinálod, ha elkezd erősödni akkor lehet valami. Nekem 8 dpon full negatív volt, 9dpon ahogy ment végig a szín furán élénk volt, csináltam hcgt és picit időn túl halványan + is lett, és napról napra erősödött.


[link]


És mivel nem lh ra reagált mire megszáradt 9-10 dpon nem is látszott, utána már 11 dpotól nem tünt el az lh tesztről sem.

2022. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Ha működne, nem lenne szükség hcg tesztre.

De ha alternatív megoldásokat keresel, mert a vallásod tiltja a hcg teszt használatát: [link]

Itt tudsz venni: [link]

2022. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak miután pozitív lett a hcg utána csináltam egy lh-t is, az is erős pozitív lett.


Mivel az LH teszt is a hcg-re fog reagálni meddig nincs hcg a szervezeted én addig úgyse tud mutatni semmit, amint van hcg a szervezetedben a hcg teszt is kimutatja.


Plusz nekem az LH teszttel alapból az a tapasztalatom, hogy ameddig nem egyforma a két csík addig az erősség csak annyit jelent hogy mennyire koncentrált pisiből végeztem, nincs olyan hogy erősödik, csak egyszercsak pozitív lesz, de akkor annyira, hogy tökmindegy mennyire "sárga" alapanyagból csináltam.

2022. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6. Te legalább érted, amit írsz? "Mivel az LH teszt is a hcg-re fog reagálni meddig nincs hcg a szervezeted én addig úgyse tud mutatni semmit, amint van hcg a szervezetedben a hcg teszt is kimutatja."


Az meg, hogy nem tudod használni rendeltetésszerűen az LH tesztet sem, az innentől egyértelmű.

2022. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Ma csináltam meg életem 123. LH tesztjét. Szerintem ennyi idő alatt sajnos volt időm kitapasztalni hogy működik...


Amíg nincs ovuláció addig is van LH a szervezetben, de addig azt hogy milyen erős a csík tapasztalatom szerint csak az befolyásolja, hogy mennyire koncentrált a vizelet.

Amikor az LH csúcs van akkor bazi erős lesz a teszt csík, leugrik a kontroll csíkhoz képest (ugyanígy akkor is ha terhes az ember és a hcg-re reagál) de hogy az LH csúcs előtt milyen, meg utána milyen erős az csak attól függ hogy mennyi vizet ittam a tesztelés előtti 2 órában.


Konklúzió: Az LH tesztet ovulációs tesztként a hcg tesztet meg terhességi tesztként kell használni, úgy ahogy a használati útmutató írja.

2022. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!