Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobban bevált...

Melyik a legjobban bevált szoptatós párna, és miért ajánljátok?

Figyelt kérdés

Linkek is jöhetnek, nem tudok dönteni milyet kellene venni, annyi féle forma és alakú van :D

Még csak kismama vagyok, leginkább alváshoz gondoltam, nem kifejezetten szopihoz.



2022. jan. 14. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a fajta vált be terhesség alatt, nagyon kényelmes volt rajta aludni:

[link]


Viszont szoptatás szempontból inkább ez volt jó:

[link]


Nem pont ezeket a típusokat használtam, de ugyanezek voltak a kialakításaik.

2022. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első link hurka párnája jött be. Már várandósan ezzel aludtam. Szoptatásnál pedig könnyű oda csavarni, ahol éppen jól jön. :)
2022. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én semmi hasznát nem vettem. Olyan volt, mint az első linken.
2022. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én ilyet vettem, csak más mintája volt akkor még. Azóta is ezzel alszok. :D Ebben a "töltelék" valami szivacsos nemtom mi, nem golyó, így nem zörög-zizeg. Könnyű leszedni a huzatot, ha olyan lennél, mint én, hogy összenyáladzod, és sűrűn kell mosni. Amúgy szoptatáshoz szerintem az a kerekebb has köré való kényelmesebb, ezt be kell gyurmázni magad alá, és az kicsit nehezebb, miközben fogni kell a gyereket is, de alváshoz én imádtam, a végén enélkül nem tudtam volna aludni terhesen.

2022. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az U alakút próbáltam egyszer, nem tudtam használni rendesen. A jó hosszú kígyó alakú az nem rossz, lehet gyömöszölni, oda rakni ahová kell. Viszont 2 éve egy sima kisparnát használok, nekem az a legkényelmesebb.
2022. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!