Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex terhesség végén???

Szex terhesség végén???

Figyelt kérdés

Nem szexeltünk terhesség alatt eddig.(mindegy miért nem ez a lényeg.) Most 39.hetes vagyok és olvastam,hogy ez is egy praktika a szülés megindításához.(Bár nem tudom miért mert általában rendszeres szex van terhesség alatt a pároknál) a lényeg,hogy szeretnénk szexelni de ilyenkor,már nem veszélyes?Mármint ha már nyitva van a méhszáj vagy nincs nyákdugó?Nekem még szerintem megvan a nyák dugó és nem voltam nyitva nagyon az előző heti uh-n.De azért már készülödik szerintem a baba.A kerdés az,hogy ha ilyenkor nem árt a szex szoval nincs közelebb a baba vagy ilyesmi?(Gumiba csinálnánk)

Nagyon szépen köszönöm előre az értelmes válaszokat,remélem azért érthető a kérdésem.


2022. jan. 15. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
A gyerek továbbra is a méhen belül van, a párod meg csak a hüvelybe tud behatolni, a gyereket semmi esetre sem tudja elérni.
2022. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy az #1-es válaszoló írja
2022. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ezért teljesen felesleges szexelni. Nem fogja beindítani a szülést, főleg nem gumiban, ugyanis a spermiumban lévő prosztaglandin lenne a lényeg. De gumi nélkül sem lenne benne annyi, amennyi kiváltaná a kívánt hatást. Ha valaki szex után megy szülni, az leginkább a véletlen műve.
2022. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen praktikák csak akkor működnek, ha amúgy is beindulna már a szülés záros határidőn belül. Nagyon max 1-2 napot nyernél vele, és ha amúgy nem is kívánod, nem esne jól, akkor teljesen felesleges emiatt "megerőszakolnod" magad.


Mi szexeltünk végig a terhesség alatt, az utolsó ~4 nappal szülés előtt volt, végig óvszer nélkül, semmi bajt nem okozott amúgy, de beindítani sem indította be.

2022. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
óvszer nélkül, lehet szexelni terhesség alatt.csináljátok, ha jol esik amig tudtok.
2022. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Amitől esetleg beindulhat az nem a szex, hanem a prosztaglandin, ami az ondóban van. De ahhoz érett méhszáj kell. Szóval gumival kb annyit ér, hogy semmit
2022. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!