Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség végén ti is sűrűbben...

Veronika00000009 kérdése:

Terhesség végén ti is sűrűbben jártattok nagy wcre?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Hát a legeslegvégén, amikor beindult a vajúdás, akkor igen, de azt úgy képzeld el, hogy 1 óra alatt vagy 4x voltam... Előzőleg semmi, bár nekem mondhatni szerencsém volt, az egész terhességem alatt nem volt gondom a mosdóba járással.


#1-nek igaza van amúgy, a helyesírás fontos, ha online írsz ki kérdést, érdemes kicsit jobban odafigyelned a jövőben.

2021. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Mink is.
2021. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nagy eséllyel Veronika erdélyi magyar, így aztán magyar nyelvtanóra nélkül tanulta meg a nyelvet. Totál felesleges volt bele kötni.



Igen, teljesen normális hoyg a végén sűrűbben kell jarni

2021. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Off

1-es vagyok, vajdasági - vagy ha úgy jobban tetszik, délvidéki - magyar.

Erdélyben is tanulnak magyar nyelvtant, mint ahogyan nálunk is.

De van egy olyan erős megérzésem, hogy Veronika anyaországi - bár ez igazából lényegtelen. Az igényességen van a hangsúly a nyelvhasználatban is, mint ahogyan az élet minden területén.

Szerinted felesleges belekötni. Szerintem viszont kicsit sem az.

2021. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

5!


De, felesleges. Plane hogy választ nem adtál a kérdésére.

2021. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1/ nincs igazad, amugy ha tippelnem kéne borsodi vagy szabolcsi.

A szüleim is arra a tájékra valósiak és számtalanszor hallottam már ott is ezt a szóalakot ebbe a kontextusban. De van még pár amit énis használok lévén hogy a felmenőim oda valósiak, és a párom szintugy meghökken rajta ahogy te is, pl.

Kellett-kelletett

2021. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!