Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen milyen a szex ?...

Terhesen milyen a szex ? Így is èlvezitek ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 21:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
5, ja mert a ho arról szól, hogy nem kell dolgozni, otthon szexel egész nap.
2022. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Én terhesen a 2. és 3. trimeszterben szinte nimfo lettem. Nagyon kívánós voltam. Az elsőben nem, mert akkor sokszor volt hányingerem.
2022. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem az 5. vagyok, de mi is örülünk a home office-nak ilyen szempontból is. 1-1 gyors kielégülésre tökéletes az alvásidőben ellopott 10-20 perc, annyira meg kimegy az irodában is wc-re, kávézni, akármi. 😊
2022. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Kb félidőtöl már kellemetlen a behatolás és a libidóm is nagyon alacsony.

Mondtam is a férjemnek, hogy ha szeretne valamit akkor kezdeményezzen, mert nekem biztos nem lesz csak úgy magamtól a semmiből kedvem hozzá (nem is fog eszembe jutni).

Pettingelünk csak a kellemetlen behatolás miatt, de orgazmusom szerencsére van rendesen (vagyis a férjem szerencséjére 😁)

2022. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%

#5 vagyok

Hol írtam olyat, hogy nem dolgozik, hanem helyette szexelünk?

Sokkal több időnk van egymásra nyilván, mert attól, hogy dolgozik, én ott vagyok és tudok tőle kérdezni vagy 5 percig beszélni vele. Nyilván szabadabb így a munkaideje és ő osztja be magának az időt is. A másik, hogy nem kell ezért 7-kor elmennie itthonról a munkahelyére és nem este 6 lesz mire hazaér, szóval így is nyerünk 2 órát, plusz ahogy előttem is írta, ha nem homeoffice-ban van, akkor is vannak szünetek.

2022. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%
#15 ne foglalkozz velük, csak kötekednek
2022. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Szex tilalom van,de nem is kívánom
2022. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!