Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán Fábián dr.úrnál...

Nyíregyházán Fábián dr.úrnál a sima prena teszt mennyibe kerül? Pár éve 75000 ezer ft volt azt hiszem.Még csak most fogok menni orvoshoz is így Nem tudtam ezt megkérdezni.

Figyelt kérdés
Illetve a sima prena teszt is kimutatja a baba nemét?
2022. jan. 18. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem oda járok, de szerintem a séma nagyjábból egységes, ha nem akkor elnézést. Nálunk ha csak a down-ra szűr az 75.000.-, ha a prena sima az 150.000.- és a prena plus 195.000.-

Úgy tudom a 75 ezres nem mondja meg a baba nemét, de mondom, ez az alapján amit a dokimtól tudok.

2022. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

3 csomagja van a Prenának és többnyire egységáras:

Alap - Down szindróma, nem meghatározás - 75.000 Ft körül

Közepes Optimum - Down, Edwards, Patau, nem meghatározás - 150.000 Ft

Legnagyobb Plus - Teljes kromoszóma állomány vizsgálata, nem meghatározás + külön kérhető extra vizsgálatok - 195.000 Ft

[link]

2022. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egységáras, 75-150-195.000 ahogy az első válaszoló írta. A nemét mindhárom megmondja, csak az alap csomag csak a down kórt nézi, én közepes csomagot csináltattam edwards-patau-nemi kromoszóma rendellenesség plusz 10.000ért digeorge szindróma kizárására.
2022. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm segitő válaszokat.Még egy kérdés esetleg mostanság valaki járt Takács Zoltánhoz magánrendelésre meg mindig olyan sokat kell várni a rendelésen mikor kb 2 éve hozzá jártam?
2022. jan. 18. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Takacs doktor úrhoz járok, van, hogy csúszik az időpont igen, viszont simán kibírható. Nagyon sok kismama hozza jár, mivel csak csütörtökön van a magán rendelése.
2022. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!