Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szép napot Dr. Fábián Antalnál...

Szép napot Dr. Fábián Antalnál Nyíregyházán. Mostanság valaki csináltatott Prena testet?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül?
2020. febr. 11. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nála csináltattam, de akármelyik kórház honlapján, ahol ki vannak írva az árak, ott mindenütt ugyanannyi.

Három teszt van, a legkisebb csomag, ami csak Down-kórra szűr 75ezer, a legnagyobb, ami szűr gyakorlatilag mindenre, az 195ezer.


Úgy tudom, ezeket ugyanaz a németországi cég kezeli, ezért a fix ár, de lehet most hülyeséget mondtam, ezt ne vedd készpénznek.

Annyi biztos, hogy nem TB-támogatott.

2020. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm es a baba nemét is meglehet tudni a prenatestből a 75000 ből?
2020. febr. 11. 19:39
 3/5 SHARON TATE ***** válasza:
Úgy emlékszem a legalapabb vizsgálatban nem lehet megjelölni a nem meghatározását csak a középső én és a legdrágábban. Az árak fixek valóban.
2020. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De, mindegyik teszt alkalmas a baba nemének meghatározására, én az alap tesztet kértem, a 75 ezrest, és megmondta a baba nemét :) Ha már kromoszómákat nézegetnek, semmibe se telik nekik megmondani, hogy pontosan milyenről van szó, egy pipálható mező az adatlapon.
2020. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm ez jó hír de persze az orvosomat is megkerdezem azért!
2020. febr. 12. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!