Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben légszomj?...

Első trimeszterben légszomj? Enyhe mellhasi nyomás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A tapasztalatotokat szeretném kérni.

Másoknál is előfordult az első trimeszterben erősebb légszomj p.gyorsabb séta, lépcsőzés során? Mikor megpihenek elmúlik, de nagyon ijesztő. Mai nappal enyhe mellkasi nyomást is érzek. Nem tudom ez normális-e vagy csak bepánikolok? Régebben hajlamos voltam pánikrohamokra.

Jövőhéten megyek a nőgyógyászomhoz, akkor rákérdezek nála is.

Köszi a választ.



2022. jan. 20. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a terhesség miatt lenne.

Inkább betegségnek tűnik. Covid tesztet csináltál?

2022. jan. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csináltam, mert semmi más tünetem nincs. Se láz, se levertség. Még csak az orrom se folyik.
2022. jan. 20. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj. Nekem pl csak mellkasi nyomásom van az is kb semmi, semmi más tünet, mégis covidos vagyok. Mondjuk én azért teszteltem, mert a gyerekem pozitív lett hét elején.
2022. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem covid előtt volt terhességem, ilyen tünetre panangin-t kaptam.

Csak azért írom, hogy lehet nem covid.

2022. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen tünetem az első hetekben. A magas pulzus okozta. Aztán megszűnt. De pajzsmirigy probléma is tud ilyen gondot okozni. Tsh-d jó?
2022. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont tegnap kaptam meg a TSH eredményt, azt mondta az orvos, hogy az rendben van.
2022. jan. 20. 09:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túlstresszeltem magam az utóbbi időben. Sajnos hajlamos vagyok a túlzott stresszre, ami nem jó. :(
2022. jan. 20. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!