Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap kéne megjönnie a...

Holnap kéne megjönnie a havinak. Teszteltem clearblue koraival es mintha halvány pozitív lenne. A felső teszt tegmap előtt esti, az alsó ma delelőtti! Ez teszthiba vagy már pozitívnak tekinthető? www.kepkuldes.com/image/JoStuV

Figyelt kérdés

Ne kövezettek meg kérlek, amiert hamarabb teszteltem!



www.kepkuldes.com/image/JoStuV



2022. jan. 20. 12:44
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Ezek bizony 2 csíkosak. Bár érdekes, hogy a mai halványabb. De ha jól értem, akkor egyik sem első pisiből van, és még mensi előtt is vagy.
2022. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő pozitív!
2022. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy a mai sokkal halvanyabb, nem lehet kémiai?
2022. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Szia igen! Nem elsőből, mert nem birom ki annyira kell mar reggelre pisilni! Ovum 6.-an volt teszteltem lh-val. Végigteszteltem a hónapot csak az lett fura, hogy ujra erősödni kezdett at LH. Most 1,5 napja reggel szintén 2.-ból is csináltam egy LH-t es olyan erős lett az ovu teszt, hogy gyanakodni kezdtem azért csináltam hcg-t is. Csak aggaszt hogy a ma délelőtti halvanyabb. Hátha van valakinek tapasutalata. 😊
2022. jan. 20. 12:58
 5/46 A kérdező kommentje:
Hála istennek elfogytak az itthoni tesztek, így kénytelen vagyok kivárni a hétfőt. Notorikua tesztelő vagyok! Akkora már kesni fog 3 napot! Legalábbis remélem! 😁 Csak nehéz várni
2022. jan. 20. 13:00
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Én teszteltem 9. héten nem első pisiből olyan halványat, hogy a frász jött rám (volt még itthon 1 teszt, és gondolotam ellövöm, mert majd most biztos jó erős egyforma csíkok lesznek. Hát nagyon nem az lett :D) Szóval a pisi koncentrációja sokat dob rajta.

Amúgy az is működik ám, hogy a reggeli pisből teszel el mintát, és azon tesztelsz...

2022. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Készíts ki a wc-be egy tégelyt előre és akkor rögtön tudsz is venni mintát, nem kell visszatartani a pisilést reggel.

Utána pedig már a felfogott vizeletből tudsz is rögtön tesztelni.

A legjobb a középsugaras vizelet (pisilsz egy kicsit, utána tartod oda a tégelyt)

2022. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Remélem nem kémiai! Nagyon izgulok, de sztem a hétvége vízválasztó lesz! Ha nem jön meg az már jó jel lesz szerintem! Meg most covidosak is vagyunk meg a patikába sem tudok elszaladni venni egyet hetvégére! Így marad a várakozás! 😁 A mellem erzékeny, meg neha fájdogal a hasam alja!
2022. jan. 20. 13:07
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

És az miért baj hogy annyira kell pisilni? :)

Kibontod, előző este én odakészítettem egy poharat, aztán már mindegy a pohárba vagy a wc-be pisilsz :D

2022. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én is hoztam magamra a frászt egyszer azóta se teszteltem mondjuk minek :D

Pozi tesztjeim után kb két héttel, miután maradt egy teszt gondoltam ellövöm. Előtte majd leugrottak a két csíkok, ekkor meg fele annyira sem volt erős :D Miután előtte 6 héttel már elment az első babánk 5 hetesen, kb azonnal elkezdtem bőgni meg mentem páromhoz h ő is el fog menni, ma már 27 hetes :) (mármint a pociban még). Szóval egy halványabb teszt még nem para :)

2022. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!