Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után mikor kell...

Pozitív teszt után mikor kell először dokihoz menni?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam hogy az első pozitív teszt után még felesleges az orvoshoz rohanni mert még nagyon nagyon pici.

2 napja késik és reggel pozitív lett a tesztem🤰

Mikor menjek először dokihoz?


2022. jan. 11. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 7 hetesen mennék. Előtte nincs értelme, csak megmondják 15.000 ft-ert hogy gyere vissza két hét múlva. Én nem otthon élek, engem csak 9 hetesen voltak hajlandóak fogadni. 6 hetesen még lehet nincs szívhang és csak stresszeled magad két hétig. Boldog babavárást!
2022. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olyan 7 hetesen érdemes kb. :)
2022. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem úgy jött ki hogy dec elején teszteltem pozit. Hivtam az orvost mondta január elején mennyek én akkor voltam 10 hetes.

Azt mondta utánna a doki hogy mikor a második mensi lenne akkor érdemes elmenni akkor már biztos van szívhang.

2022. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!☺️
2022. jan. 11. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
6-7 hetesen.Én 7 hetesen voltam,az vetélés lett.Most ha ujra az leszek,azonnal mert gyógyszert ír.De ez más.
2022. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Kb 3 hét múlva.
2022. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 flora08 ***** válasza:
A nem várt napján teszteltem (február 14.), erős pozitív lett. Orvoshoz ezután jó másfél hét múlva mentem, 25-én. Igaz szívhang még nem volt, de nagyon megnyugtatott az is, hogy jó helyen van, a méhen kívüli terhesség kizárható volt. Két hét múlva kellett visszamennem, akkor már látszott a szívcső pulzálás. (A hangját 9 hetesen hallhattam először.) Én nem bántam, hogy az első vizsgálat alkalmával még nem volt szívhang.
2022. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legkorábban 7 hetesen. Én 8 hetesen mentem.

Nem érdemes kivárni a 10 hetet, mert utána rossz lesz belesűríteni a maradék 2 hétbe a kötelezőket ami marad az első trimeszterből (védőnő-háziorvos- labor- fogászati szűrés) Főleg, ha állami ellátásban tervezel mozgolódni. Nálunk pl a hiper szuper modern sztk-ban nincs ultrahang, csak 3 várossal odébb, a labort pedig csak félig tudják megcsinálni, mert a vércsoport vizsgálat külön kör egy másik helyen. Én ezek miatt végül mindent magánban toltam le.

2022. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 hetesen voltam.
2022. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!