Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki Covidos lett terhessé...

Volt aki Covidos lett terhesség alatt?Kisfiam haza hozta a böliből,én meg elkaptam 16+3 napos kismama vagyok!Eddig semmi probléma nem volt!Nyugtassatok meg kérlek!

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
4 ismerősöm is elkapta, oltatlanul, hárman a második, egy a harmadik trimeszterben. Sima megfázásos tünetekkel átvészelték mindannyian, egyiküknek volt hőemelkedése két napig. A babák is jól vannak. Pihenj, idd a vitaminokat, egyél gyümölcsöt, zöldséget és ne idegeskedj, rendben lesztek. ;-)
2022. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Mióta terhes lettem folyamatosan beteg vagyok,náthás,torokfájás stb.Ami még hozzátársul a migrénem.Sokszor kellett bevennem gyógyszert,és kaptam antibiotikumot is,most meg ez is.Nagyon féltem a babát.Első gyerekemnél semmi ilyen nem volt,és túl vagyok két vetélésen.
2022. jan. 21. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

23 hetesen lett pozitív a covid tesztem (két hete).

Harmadik oltást terhesen 18 hetesen kaptam.


Egy nap volt hőemelkedésem + fejfájás, másnap köhögés ami kb 4-5 napig tarzptt, illetve orrdugulás az ka 1-1.5 hétig.

2022. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ezek voltam a tüneteim.
2022. jan. 21. 14:05
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Unokatesóm terhesen elkapta a covidot, két oltással, sima megfázásos tünetekkel átvészelte
2022. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
2 vetélést, nagyon sajnálom. Nem lesz bajotok nyugi, baba is egészséges lesz. Pihenjél sokat, egyél és ígyál vitaminokat.
2022. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 18 hetesen decemberben. Két oltásom volt, májusban kaptam a másodikat. Egyébként nem lett komoly bajom, nem viselt meg különösképpen.
2022. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Karácsony körül, unokatesóm elkapta 2 hónapos terhesen, 2 oltással. Eléggé rosszul volt, nem bírt az ágyból felkelni, hőemelkedés, általános gyengeség volt jellemző. De most már jól van és a baba is.
2022. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egyszerre lett pozitív a covid és a terhességi tesztem. Szerencsére minden rendben!❤️
2022. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
8 hetesen lettem covidos, nem vagyok beoltva, 3-4 napig voltam rosszul, gyengeség, szédülés, elment a szaglásom, lázam nem volt. Ne aggódj és szedj vitamint. C, D, Magnézium, Zn, én szedtem terhes vitamint is. Lázra paracetamol+aspirin. Szerencsére nekem erre nem volt szükség.
2022. jan. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!