Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártalmas ilyen kis mennyiségű...

Ártalmas ilyen kis mennyiségű alkohol??? 12.trimeszterben vagyok Véletlenül egy süteményt ettem amiben volt 1,1% alkohol

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

12. trimeszter? Az igen 😂

Nem, nem ártalmas.

2021. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

12. trimeszter?

Nem nagyon tudod h mit jelent a TRImeszter kifejezés ugye?. Akkor ne használd!


A sütikben nincs alkohol. Hő hatására elpárolog!

Ám ha mégis (lelocsolták vodkával v mit tudom én) akkor sem ártasz ennyivel a babának

2021. okt. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
12. hetes terhes vagy és első trimeszterben vagy. Sütikeb csak aromát tesznek bele,én uyg tudom.de semmibaj nem lesz
2021. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

"A sütikben nincs alkohol. Hő hatására elpárolog!"


Mondjuk először is nem minden süteményt sütnek ah alkohol hozzáadása után. Pl a tiramisuban se melegítik az Amarettot.

Másodszor a hiedelemmel ellentetben nem párolog el az összes alkohol, csupán egy része.


Kérdező!


Ennyitől semmi bajod nem lesz.

2021. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

A tiramisu nem sütemény hanem desszert!

De ez tök lényegtelen is!

Ha megfújná a szondát, nem mutatna értéket. Ahogyan egy vörösboros marhapörkölt után sem

2021. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyál meg hozzá 1 pohár bort, az se lenne ártalmas.
2021. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:

"Igyál meg hozzá 1 pohár bort, az se lenne ártalmas."

Na, álljunk meg egy polgári szóra gyerekek! Egy pohár bor valóban nem ártalmas egy felnőtt számára. Csakhogy Evolúció bácsi az anyát védi minden áron! A felnőtt, ivarérett nő ugyanis fajfenntartási szempontból sokkal értékesebb, mint egy meg nem született magzat. Ezért minden méreg, ami az anya szervezetét terhelné, az embrióban köt ki. Annak pedig kibäszottul nem hiányzik az alkohol, ha mégoly minimális mennyiségről van is szó.

2021. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!